Pradžia Panevėžyje Savaitės policijos įvykių apžvalga

Savaitės policijos įvykių apžvalga

0
231
policija

Birželio 12–18 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruota 996 įvykiai, iš jų – 130 nusikaltimų. Pradėta 119 ikiteisminių tyrimų. 29 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogti 3 gyvenamieji namai ar butai, 5 automobiliai, 21 kita vagystė), 30 dėl smurto artimoje aplinkoje, 8 dingę be žinios, 13 mirties priežasčiai nustatyti, 5 dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatyta 98 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjų.

Užfiksuoti 36 Kelių eisimo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatyti 4 neblaivūs motorinių transporto priemonių vairuotojai, 5 neblaivūs dviratininkai, 3 vairuotojai neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę.

Užregistruoti 22 eismo įvykiai: 12 Panevėžio mieste (iš jų 4 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės), ir 10 Panevėžio rajone (iš jų 2 iš jų įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės).

Policija ragina rūpintis savo turto apsauga, nepalikti neužrakintų automobilių, nes jie tampa lengvu grobiu vagims. Užtikrinti garažų, sandėliukų apsaugą, išvykstant atostogų, kreiptis pagalbos į kaimynus, kad šie, pamatę įtartinus asmenis, praneštų apie pavojų jūsų turtui pareigūnams.

Kad vasaros atostogų neapkartintų vagišiai, pravartu ruoštis iš anksto ir apgalvojant.

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė