2024, gegužės 22, Trečiadienis

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Gegužės 22–28 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruota 1 110 įvykių, iš jų – 100 nusikaltimų. Išaiškinti 38 nusikaltimai (iš jų 17 karštosiomis pėdomis), nustatyti 36 įtariamieji, pradėti 107 ikiteisminiai tyrimai. 33 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogti 4 gyvenamieji namai ar butai, 2 nuolat negyvenamieji namai ar butai, 7 automobiliai, 20 kitų vagysčių), 17 dėl smurto artimoje aplinkoje, 6 dėl sukčiavimo, 2 dėl dingusių be žinios (2 iš jų – dėl nepilnamečių), 4 mirties priežasčiai nustatyti, 5 dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatyta daugiau nei 300 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjų. Savaitgalį 53 jų pažeidė viešąją tvarką: alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba girto pasirodymas viešosiose vietose – 19, triukšmas – 5, pasipriešinimas policijos pareigūnams – 1, melagingas specialiųjų tarnybų iškvietimas – 1.

Užfiksuoti 36 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatyti 7 neblaivūs motorinių transporto priemonių vairuotojai, 3 neblaivūs dviratininkai, 6 vairuotojai neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę, 3 nesegėjo saugos diržų, 6 naudojosi mobiliaisiais telefonais.

Užregistruota 30 eismo įvykių: 11 Panevėžio mieste (4 iš jų įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės) ir 19 Panevėžio rajone (3 iš jų įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės).

Padaugėjus sukčiavimo atvejų, policija ragina nepasikliauti nepažįstamais asmenimis ir kritiškai įvertinti situaciją, apibūdinamą nepažįstamų asmenų, iš jūsų reikalaujančių pinigų ar kitų materialinių gėrybių telefonu, o apie kilusius įtarimus visada pranešti policijai, ir primena išlikti budriems, nepasiduoti emocijoms ir neatlikti skubotų veiksmų.

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai