2024, liepos 18, Ketvirtadienis

„Samsung“ pristatė jau ketvirtos kartos sulenkiamus išmaniuosius telefonus: dar labiau išplečiamos universalumo ribos

reklama rubai

Šiandien tiesiogiai transliuotos „Unpacked“ konferencijos metu „Samsung“ oficialiai pristatė ketvirtos kartos sulenkiamus išmaniuosius telefonus „Galaxy Flip4“ ir „Galaxy Fold4“. Novatoriški įrenginiai pasižymi meistriška surinkimo kokybe, gerokai didesniu našumu ir įtraukiančiais sprendimais, kurie nepaliks abejingais net išrankiausių inovatyvių išmaniųjų telefonų gerbėjų. Jiems sulenkiamų išmaniųjų telefonų pionieriai ir lyderiai „Samsung“ žada dar daugiau naujų funkcijų, kurios pakeis vartotojų naudojimosi ir bendravimo telefonu įpročius.

„Per kelerius metus sėkmingai pakeitėme vartotojų požiūrį į sulenkiamus išmaniuosius telefonus. Tai, kas atrodė kaip eksliuzyvinis projektas, dabar tapo vienu pagrindinių viso įrenginių asortimento simbolių, kuriuo žavisi ir kasdien naudojasi milijonai vartotojų visame pasaulyje. Sukurti bendradarbiaujant su mūsų pasaulinio lygio partneriais, naujieji „Galaxy Flip4“ ir „Galaxy Fold4“ sulenkiami įrenginiai vartotojams garantuoja neprilygstamą naudojimosi išmaniuoju telefonu patirtį ir suteikia žymiai didesnes galimybes pagal savo poreikius pritaikyti tiek įrenginio vidų, tiek išorę“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Trečiadienio pavakarę Lietuvos laiku „Samsung“ pristatė naujos kartos „Galaxy“ modelių seriją. Atskleisdami, kaip atrodys naujieji sulenkiami išmanieji telefonai ir kokios funkcijos slypės jų viduje, „Samsung“ demonstruoja didelį dėmesį įrenginių surinkimo kokybei ir savo meistriškumą įrodo toliau tobulindami įrenginių išvaizdą. „Galaxy Flip4“ vartotojus pasieks su daugybe naujų funkcijų, tokių kaip, atnaujinta kameros technologija ar didesnė baterija, bet išlaikant ikonišką ir kompaktišką dizainą. Tuo tarpu „Galaxy Fold4“ vartotojams suteiks iki šiol plačiausias daugiafunkciškumo galimybes, dar pažangesnę kameros technologiją bei galingesnį procesorių.

„Galaxy Flip4“ – kompaktiškas įrankis neribotai saviraiškai

„Galaxy Flip4“ į naują lygį pakelia savo unikalias ir vartotojų jau spėtas pamėgti funkcijas ir į jų rankas įdeda labai kompaktišką įrenginį su neribotomis saviraiškos galimybėmis. Dvi stiliaus ikonomis tapusios sulenkiamų išmaniųjų telefonų spalvos – levandų ir grafito juoda – bei nauji atspalviai – rožinio aukso ir mėlyna – kartu su stilingais dėklais suteikia unikalų ekrano atlenkimo, telefono laikymo bei naudojimosi juo efektą, kurio nerasite jokiame kitame išmaniajame telefone.

Naujos kartos sulenkiamas išmanusis „Galaxy Flip4“ telefonas leidžia vartotojui plačiau išreikšti save dar ryškiau, įdomiau ir kokybiškiau fiksuojant bei dalinantis savo įspūdžiais bei prisiminimais. Naujos kameros funkcijos ir „FlexCam“ režimas leis užfiksuoti asmenukę be jokio prisilietimo, tuo tarpu „Quick Shot“ įgalins ne tik įamžinti nuotrauką, naudojant išorinį ekraną, kai telefonas yra sulenktas, bet ir pradėti filmuoti kitu režimu be jokio sustojimo. Su naujuoju įrenginiu asmenukių pasidalinimas populiariausiose socialinėse platformose užtruks tik vieną sekundę, o daug ryškesnis kameros jutiklis užtikrins aiškias fiksuojamų vaizdų detales tiek dienos metu, tiek ir naktį.

Meistriškai sukurtas taip, kad veiktų kaip moderni laisvų rankų įranga, „Galaxy Flip4“ telefonas leidžia atsiliepti į skambučius, atsakyti į žinutes ar atrakinti automobilį net neatvertus telefono. Naujos kartos sulenkiamo išmaniojo telefono korpusas su blizgiais metaliniais rėmeliais slepia plonesnius vyrius, lyginant su pirmtakais, bei kur kas galingesnę 3 700 mAh bateriją. Naudodami itin greito įkrovimo funkciją bateriją iki 50 proc. galėsite įkrauti vos per pusvalandį, todėl būsite pasiekiami ir tuomet, kai daugelis kitų telefonų tuo pasigirti negalės.

„Galaxy Fold4“ – daugiafunkciškumas ir dar daugiau galios

Atvertę „Galaxy Fold4“ sulenkiamą išmanųjį telefoną išvysite iki šiol galingiausią ir labiausiai funkciškai ištobulintą „Samsung“ įrenginį bei iškart pajusite, kaip paprasta ir patogu juo naudotis. Tai užtikrina pirmąkart naudojama ir specialiai sulenkiamų, didelių ekranų įrenginiams skirta „Android 12L“ versija, kurią sukūrė „Google“, ir nauja užduočių juosta, kurioje programų išdėstymas bus ganėtinai pažįstamas kompiuterių vartotojams. Dėl naujų braukimo gestų užduočių telefone atlikimas tapo gerokai intuityvesnis, ekrano programas į iššokančius langus, padalyti per pusę, kopijuoti nuorodas ar nuotraukas bus galima kone akimirksniu. „Galaxy Fold4“ daugiafunkciškumo simfoniją vainikuoja ir daugelio vartotojų pamėgtas „S Pen“ rašiklis.

Jūsų naujos kartos sulenkiamas išmanusis telefonas gali pasigirti ir patobulintais plataus kampo bei 30 kartų vaizdą priartinančiais objektyvais, įvairiais kameros režimais ir daug ryškesniu jutikliu nepriekaištingoms nuotraukoms. Tiek jomis, tiek ir pačiais spalvingiausiais žaidimais ar vaizdo įrašais galėsite mėgautis dar labiau įtraukiančiame ir išskirtiniame net 7,6 colio pagrindine telefono ekrane siauresniais krašteliais, kurio dydžiui optimizuotos ir populiariausios socialinės platformos bei jų turinys.

Tai, jog naujasis „Galaxy Fold4“ yra lengvesnis už savo pirmtakus, padaro jį dar patogesniu laikyti rankoje ir, žinoma, patvaresniu. „Samsung“ nepaliauja stebinti vartotojų kurdama inovatyvaus dizaino ir ypač tvirtus telefonus – iki šiol tvirčiausius ketvirtos kartos sulenkiamus išmaniuosius telefonus saugo aliuminio rėmas ir išskirtinio stiprumo stiklas. Pagrindinio ekrano ilgaamžiškumą taip pat padidina ir optimizuota nuo išorinių smūgių apsauganti ekrano struktūra, be to, jaudintis nereikės ir dėl telefonų atsparumo vandeniui – jie aprūpinti IPX8 lygio atsparumu.

„Galaxy Buds2 Pro“ – dar aukštesnės kokybės garsas

Prie naujosios „Galaxy“ telefonų serijos prisijungia ir aukščiausios klasės „Galaxy Buds2 Pro“ belaidės ausinės, sukurtos užtikrinti įspūdingiausią garso patirtį bei leidžiančios sklandžiai mėgautis visais kasdienio gyvenimo aspektais. Ypač kompaktiškos „Galaxy Buds2 Pro“ belaidės ausinės yra tobulos bet kurio „Galaxy“ išmaniojo telefono, laikrodžio ir planšetės palydovės.

Nesvarbu, ar „Galaxy Buds2 Pro“ naudosite muzikos klausymui, ar bendravimui su kolegomis telekonferencijų metu, ausinės jums suteiks visas būtinas funkcijas, kad galėtumėte pasinerti į aiškiai ir nepertraukiamai girdimų garsų pasaulį. Patobulintų „Buds“ ausinių veikimas pažymėtas išskirtiniais dinaminiais pajėgumais ir nauju bendraašiu dviejų krypčių garsiakalbiu, kad garsai būtų ne tik skaidrūs, bet ir sodresni nei bet kada anksčiau. Aktyvus triukšmo slopinimas padeda išvengti nepageidaujamo triukšmo, o jei staiga prireiks išgirsti, kas dedasi aplinkoje, ar perjungti kitą įrenginį, jūsų naujosios ausinės tuo pasirūpins vos vienu prisilietimu.

„Galaxy Buds2 Pro“ yra ergonomiškiausios „Samsung“ ausinės, siūlančios išskirtinę aptakią formą ir patobulintą, mažesnio dydžio dizainą. Praktiškesnes ir geriau prie ausies priglundančias belaides naujos kartos ausines patogu naudoti sportuojant ar užsiimant aktyvia veika, o nerimą, kad galite atsitiktinai jas pamesti, išsklaidys ir „SmartThings Find“ programėlė. Patogi naudoti bet kuriame „Galaxy“ telefone ar kitame išmaniajame įrenginyje, programėlė leidžia greitai ir lengvai surasti pamestas ausines net ir tada, kai jos yra išimtos iš dėklo.

Naujoje įrenginių serijoje – daugiau dėmesio mūsų planetai

Šių metų pradžioje „Unpacked“ konferencijos metu „Samsung“ pristatė naująją „Galaxy S22“ įrenginių seriją, kuri pasižymi perdirbtų medžiagų naudojimu gaminant pakuotes bei gaminių techninę įrangą, tokiu būdu aktyviai prisidėdama saugant mūsų planetą. Šį kartą įmonė šiai savo iniciatyvai „Galaxy for the Planet“ paskyrė dar daugiau dėmesio.

Šiandien vykusioje konferencijoje pranešta, kad bendradarbiaujant su pagrindiniais įmonės tvarumo partneriais, naujojoje sulenkiamų išmaniųjų telefonų serijoje į pagrindinius įrenginių komponentus taip pat įtrauktas vandenynuose surinktas plastikas, o pakuotėms gaminti naudojamas tik 100 proc. perdirbtas popierius. Be to, „Samsung“ pavyko daugiau nei perpus sumažinti naujųjų telefonų pakuotės tūrį, lyginant su pirmosios kartos pirmtakais – šis kiekis prilygsta maždaug 10 tūkst. tonų kasmet į aplinką patenkančių šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Galaxy Flip4“, „Galaxy Fold4“ ir „Galaxy Buds2 Pro“ apsilankykite www.samsung.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai