2024, liepos 13, Šeštadienis

„Samsung“ atnaujino savo populiariausius išmaniuosius telefonus: pristatyti vidutinės klasės „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“

reklama rubai

„Samsung“ pristatė du naujus savo populiariausios „Galaxy A“ serijos išmaniuosius telefonus – „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“, kurie už prieinamą kainą pasiūlys visas svarbiausias pastarųjų metų inovacijas. Naujieji modeliai pasižymi reikšmingai patobulinta dirbtinio intelekto (DI) kamera, dideliu ir sklandžiu ekranu, dvi dienas veikiančia baterija, 5G ryšio palaikymu bei stilingu ir aplinkai draugišku dizainu. Taip pat abu išmanieji telefonai programinės įrangos atnaujinimus gaus dar ilgesnį periodą, todėl puiki vartotojo patirtis bus užtikrinta visą naudojimosi laikotarpį.

Kokybiškai įamžinkite akimirkas bet kokioje situacijoje

Kadangi „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“ kameros aprūpintos veiksmingiausiomis bei kūrybingiausiomis „Galaxy S“ serijos flagmanų funkcijomis, jų kokybe neliksite nusivylę – nesvarbu, ar profesionaliai kuriate turinį, ar tiesiog savo gyvenimo akimirkomis dalinatės su draugais. Pagrindinis „Galaxy A53 5G“ keturių kamerų sistemos jutiklis yra 64 megapikselių raiškos, turi optinę vaizdo stabilizavimo sistemą (OIS) ir VDIS technologiją, kuri kiekvieną kartą padeda užfiksuoti ryškias ir neišsiliejusias nuotraukas. Tuo metu priekinė 32 megapikselių kamera leis džiaugtis kokybiškomis asmenukėmis ir vaizdo skambučiais.

Naujuosiuose „Galaxy A“ modeliuose montuojamas pažangios 5nm technologijos lustas, apdorodamas DI kamerų užfiksuotas nuotraukas, užtikrina, kad kiekvienas kadras atrodytų gerai, net jei jis fotografuotas tamsoje. Patobulintas naktinis režimas automatiškai įamžina ir sulieja dvylika kadrų į vieną, todėl naktinės nuotraukos tampa šviesesnės ir turi mažiau optinio triukšmo. Taip pat, filmuojant tamsoje, „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“ gali automatiškai reguliuoti kadrų per sekundę skaičių, taip užfiksuodami šviesesnius ir aiškesnius vaizdo įrašus.

Abiejuose išmaniuosiuose buvo patobulintas portreto režimas, kuris, pasitelkdamas dvi kameras ir DI, geba tiksliau įamžinti vaizdo gylį ir objekto kontūrus, o „Fun mode“ parinktis, nuo šiol veikianti ir su itin plataus kampo kamera, jūsų kasdienybės akimirkoms suteikia dar daugiau žaismingumo, panaudodama nuotaikingus filtrus ir efektus. Be to, „Photo Remaster“ funkcija leidžia naujam gyvenimui prikelti senas ir nekokybiškas nuotraukas, o „Object eraser“ – iš kadrų pašalinti nepageidaujamus objektus.

Bekompromisė žiūrėjimo patirtis ir visapusiškas dizainas

Praeityje ryški saulės šviesa neleisdavo aiškiai matyti, kas dedasi telefono ekrane, tačiau naujuosiuose „Galaxy A“ modeliuose šią problemą išsprendžia sumanus algoritmas, užtikrinantis aiškų vaizdą net ir būnant lauke. Gerą „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“ žiūrėjimo patirtį taip pat lemia erdvūs bei ypač sklandūs „Super AMOLED“ ekranai – atitinkamai 6,4 colio ir 90Hz bei 6,5 colio ir 120Hz. Papildomai, abu įrenginiai aprūpinti iki dviejų dienų be įkrovimo tarnaujančia baterija ir 25W galios greituoju įkrovimu, tad žiūrėti serialus ir kitą vaizdo turinį galima dar ilgiau.

Naujosios „Galaxy A“ serijos dizainas buvo kuriamas taip, kad būtų ne tik stilingas ir funkcionalus, bet ir draugiškas aplinkai. Ploni įrenginių rėmai kuria elegantišką siluetą, o „Ambient Edge“ dizaino sprendimas leidžia kamerai sklandžiai įsilieti į korpusą. Tuo metu tvirtas „Corning® Gorilla® Glass 5“ stiklas bei IP67 atsparumas dulkėms ir vandeniui šių telefonų savininkams suteiks užtikrintumo. Taip pat „Samsung“ nuolat ieškant būdų prisidėti prie planetos resursų išsaugojimo, „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“ šonininiai mygtukai ir SIM kortelių laikikliai pagaminti iš perdirbto plastiko, o telefonų pakuotėse nuspręsta atsisakyti įkroviklio.

Vis dėlto naujųjų telefonų tvarumas neapsiriboja vien išore. Kompanija įsipareigoja „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“ suteikti keturių metų „OneUI“ vartotojo sąsajos ir „Android“ operacinės sistemos versijų atnaujinimus bei penkerius metus siųsti saugumo pataisymus. Tai vartotojams suteiks galimybę šiais telefonais be jokių kompromisų naudotis dar ilgesnį laiką.

Saugi ir susieta „Galaxy“ patirtis

Naujųjų „Galaxy A“ serijos atstovų saugumu rūpinasi pažangiausia „Samsung Knox“ platforma. Tokios jos funkcijos, kaip „Secure Folder“, leidžia užšifruotoje ir tik jums pasiekiamoje vietoje išsaugoti privačias nuotraukas, dokumentus, užrašus ar aplikacijas, o „Private Share“ – tiksliai kontroliuoti, kas ir kaip ilgai turi prieigą prie jums svarbių failų. „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“ įdiegta ir saugi bei kasdienybę palengvinanti „Samsung Wallet“ aplikacija, leidžianti vienoje vietoje patalpinti mokėjimo priemones, asmens tapatybės korteles, skrydžio bilietus ir kitus dokumentus.

Abu naujieji modeliai taip pat be jokių pastangų susisieja su kitais „Galaxy“ ekosistemos įrenginiais. Klausydami muzikos „Galaxy Buds Pro“ ir netrukus – „Galaxy Buds2“ bei „Buds Live“ ausinėmis, „Galaxy A33 5G“ ir „A53 5G“ savininkai galės išbandyti „360 Audio“ technologiją, suteikiančią autentišką ir įtraukiantį 3D garsą. Taip pat, atėjus darbo laikui, šiuos telefonus galima prijungti prie „Windows“ kompiuterio ir „Samsung“ planšetinio kompiuterio, kad galėtumėte į juos lengvai perkelti failus, kopijuoti ir įklijuoti informaciją iš telefono ar netgi atsiliepti į skambučius ir rašyti SMS žinutes.

„Galaxy A53 5G“ jau galima įsigyti „Samsung“ ir kitose oficialiose išmaniųjų telefonų platintojų fizinėse ir internetinėse parduotuvėse, o „Galaxy A33 5G“ prekyba startuos balandžio 22 dieną.

- Reklama -

Naujausi straipsniai