2024, liepos 18, Ketvirtadienis

„Šaltiniečių“ bendruomenė pelnė garbingą apdovanojimą

reklama rubai

Šiandien Mykolo Romerio universitete, Vilniuje vyko jau tradiciniu tapęs renginys „Lietuvos bendruomenių apdovanojimai 2022 m.“, kuriame apdovanotos aktyviausios šalies bendruomenės. Panevėžio miesto „Šaltiniečių“ bendruomenė pelnė „Glaudžiai su mokykla bendradarbiaujančios vietos bendruomenės“ nominaciją.

„Džiugu, kad aktyvi Panevėžio bendruomeninė organizacija pastebėta bei apdovanota šia garbinga nominacija, kurioje susilieja dvi svarbios kiekvienai valstybei dalys – mokykla ir bendruomenė, kurių sėkmingas, aktyvus bendradarbiavimas teikia puikius rezultatus, vertinamus ir valstybiniu lygmeniu. Bendruomenei linkime ir toliau būti švyturiu, kuris šviečia ir rodo pavyzdį kitoms bendruomeninėms organizacijoms“, – „Šaltiniečių“ bendruomenės pirmininkę Ziną Stripeikienę sveikino Panevėžio miesto mero pavaduotojas Lauras Jagminas.

Konkurse buvo galima pretenduoti į penkias nominacijas – „Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas“, „Vietos bendruomenės sėkmės istorija“, „Bendruomeniškiausios seniūnijos arba savivaldybės“, „Glaudžiai su mokykla bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“ ir Sveiką gyvenseną propaguojanti vietos bendruomenė“. Konkursą organizavo Mykolo Romerio universitetas drauge su Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijomis bei informaciniu partneriu „Savivaldybių žinios“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai