2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Šalies jaunių bokso rinktinėje net trys gimnazijos auklėtiniai

Kaune keturias dienas trukusiame Lietuvos jaunių bokso čempionate kovojo šeši Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai. Čempionatui pasibaigus sudaryta šalies jaunių rinktinė, kuri ruošis Europos jaunių bokso čempionatui.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai iškovojo tris aukso ir vieną bronzos medalį.

Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 56 kilogramų kovojusi Silvija Karavackaitė nepaliko jokių šansų savo varžovėms iš Kauno ir Tauragės. Abi kovas baigė vienodu teisėjų sprendimu 5: 0 ir iškovojo čempionės titulą.

Vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 50 kilogramų kovojęs Deimantas Lavrenovas pirmoje kovoje nesunkiai nugalėjo savo varžovą iš Kauno V. Rainį, o pusfinalyje nusileido fiziškai stipriam boksininkui iš Telšių ir užėmė trečiąją vietą.

Egidijui Žilioniui svorio kategorijoje iki 63 kilogramų nepalankūs burtai lėmė suremti pirštines su komandos draugu Edgaru Trotenskiu, kuriam nusileido po trijų raundų kovos. Edgaras aštuntfinalyje laimėjęs pirmąją kovą prieš biržietį G. Kulbį ketvirtfinalyje pirštines surėmė su komandos draugu iš gimnazijos Egidijum Žilioniu, kurį po trijų raundų kovos nugalėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Pusfinalyje Edgaras be jokio vargo nugalėjo marijampolietį K. Žemaitį. Įvertinęs savo ir Edgaro galimybes kaunietis N. Zavadskis net nesiryžo kopti į ringą ir kovoti finale. Edgarui čempiono titulas atiteko be kovos. Tai jau antrasis Lietuvos jaunių čempiono aukso medalis Edgaro kolekcijoje.

Sunkiausias kelias link aukso medalio laukė Deivido Urbonavičiaus, svorio kategorijoje iki 66 kg. Jam siekiant aukso medalio teko keturis kartus kopti į ringą. Įveikęs tris savo varžovus, finale po labai lygios ir įtemptos kovos, išsaugojęs daugiau jėgų, paskutiniame raunde išplėšė pergalę prieš pajėgų favoritu laikytą boksininką iš Vilniaus M. Stefanovičių.

Nesėkmingai susiklostė burtai sunkiasvoriui Darijui Bieliauskui, kuris jau pirmoje kovoje susitiko su šio svorio kategorijos lyderiu marijampoliečiu K. Klenausku ir jam pralaimėjo. Beje marijampolietis visas kovas baigė ankščiau laiko, nepalikdamas šansų savo varžovams.

Po šio čempionato sudaryta šalies jaunių bokso rinktinė, kuri ruošis Europos jaunių čempionatui. Joje yra trys Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos boksininkai Silvija Karavackaitė, Edgaras Trotenskis ir Deividas Urbonavičius.

 

Treneris Julius Kibas

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija

- Reklama -

Naujausi straipsniai