2024, liepos 22, Pirmadienis

Rytoj Panevėžyje vyks elektrinių vienaračių suvažiavimas

reklama rubai

2022 07 16 dieną Panevėžyje vyks elektrinių vienaračių suvažiavimas EUC GRAND MEET PANEVĖŽYS 2022 LITHUANIA.

Šio susibūrimo tikslas – parodyti visuomenei kokia nuostabi ši alternatyvi ir ekologiška transporto priemonė, skirta visoms amžiaus grupėms. Renginio metu dalyvaus agentūra FACTUM. Numatoma registruoti kelis neeilinius elektrinių vienaračių pasiekimus (rekordus) neeilinių pasiekimų knygoje. 1. Ilgiausia elektrinių vienaračių vora. Stovinti ir judanti. 2. Daugiausiai elektrinių vienaračių vienoje vietoje. 3. Vyriausias vienaratininkas. Jonas Buzas, 81 metai !!!  (g. 1940 12 18).

Numatomas dalyvių vienaratininkų skaičius 100-120.

Pasak Martyno Olšausko, elektrinių vienaračių klubo ANT RATO įkūrėjo ir renginio GRAND MEET PANEVĖŽYS 2022 LIETUVA organizatoriaus, laukiamas neregėtas kiekis šią unikalią transporto priemonę mylinčių žmonių iš visų miestų bei svečių iš užsienio. „Ratininkų bendruomenę sudaro sąmoningi ir atsakingi žmonės, labai skirtingų profesijų ir amžiaus grupių, nuo 8 – iki 81 metų. Norime šviesti visuomenę ir parodyti kokia nepaprasta transporto priemonė yra vienaratis, kodėl šį užsiėmimą mes beprotiškai mylime ir kokia aistra dalinamės vieni su kitais. Norime parodyti, kad taip judėdami mes saugome gamtą, kad esame aktyvūs socialinėje erdvėje ir imamės įvairių pozityvias emocijas skatinančių iniciatyvų, – pasakoja Martynas. –  Padarysime tai, ko pasaulis dar nematė Parodysime visiems, kokią nepaprastą transporto priemonę mes beprotiškai mylime ir dalinsimės šia aistra su kitais“.

 

Programa:

Vienaratininkai 11:00 rinksis automobilių aikštelėje prie Berčiūnų parduotuvės, Liepų g. 1., apie 12:00 pajudės dviračių taku link Panevėžio, kur FPV dronų pagalba bus fiksuojama ilgiausia judanti vienaračių vora. Tada – parkas, trasa palei upę vaizdingu maršrutu, sustojimas prie parko riedlenčių aikštelės. Rungtynės, kurioje laimės lėčiausias ir geriausiai lygsvarą išlaikantis ratininkas. Toliau kelias Nevėžio promenada, Senvagė, apsukus kelis ratus – paupiu į Skaistakalnio parką. Po jo – Ekrano marių krantinė, sustojimas vandenlenčių parke WAKE PANEVĖŽYS. Toliau vienaračių kolona judės miesto centro link į LAISVĖS AIKŠTĘ. Čia bus traukiami burtai ir vienam laimingajam bus padovanotas naujutėlaitis vienaratįs INMOTION V12HT.

- Reklama -

Naujausi straipsniai