2024, birželio 15, Šeštadienis

„RoboLabe“ vyko draugiškos mokinių varžybos

Savaitgalį Panevėžio robotikos centras ,,RoboLabas“ organizavo draugiškas miesto mokinių robotų varžybas bei edukacinių technologinių naujienų parodą. Panevėžio miesto FLL (First Lego League) mokykliniame ture dalyvavo per 150 vaikų.

Pirmą kartą buvo organizuojamos net 3 rungtys. Darželinukai kovojo FLL Jr. Discovery varžybose, čia draugiškai savo paruoštus miesto projektus pristatė dvi „RoboLabo“ komandos „Robio draugai“ ir „RoboLabiukai“.  FFL Jr. Boomtown Build rungtyje jėgas išbandė net 19 pradinukų komandų iš M. Karkos pagrindinės mokyklos, Rožyno, A. Lipniūno, „Žemynos“, „Aušros“, „Vilties“, „Saulėtekio“ progimnazijų, V. Žemkalnio gimnazijos ir „RoboLabo“. Jos  pristatė idėjas apie patvarų, draugišką aplinkai ir prieinamą miestą, naujus ir inovatyvius arba esamus, bet patobulintus sprendimus miestams.

Vyresniųjų FLL City Shaper robotų žaidimas vyko ant specialaus varžybų lauko. 17 komandų, iš anksto sukonstravusių ir užprogramavusių misijas atliekantį robotą, varžėsi dėl tiksliausiai ir daugiausiai įveiktų rungčių. Čia kovojo J. Balčikonio, V. Žemkalnio, „Minties“ gimnazistai,  „Saulėtekio“, „Aušros“, Rožyno progimnazijų, M. Karkos pagrindinės mokyklos, „RoboLabo“ auklėtiniai.

Draugiškų miesto mokyklų varžybų turą „Robolabui“ padėjo organizuoti „JBG Robotics“ klubas su vadove Renata Burbaitė.

Išmanius edukacinius sprendimus pristatė ,,RoboLabas“ draugai – KTU Panevėžio technologijų mokymo centro vadovas Remigijus Kaliasas ir studentas Laurynas Kvedaras, VšĮ ,,Edulandas“, UAB „Baltic Orbis“ ir „,Lantel“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai