2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Robertas Kupstas sugrįžta į Lietuvos pop sceną

 Po maždaug vienuolikos metų pertraukos, Robertas Kupstas grįžta į sceną su vasarišku kūriniu “Nuo žiemos iki rudens”. Amerikos lietuvis, kuris išgarsėjo sėkminguose pasirodymuose pirmąjame “Kelias į žvaigždes” projekte ir Lietuvos nacionalinėse “Eurovizijos” atrankose (2005, 2006 metai), atsikraustė atgal gyventi į Lietuvą ir ketina čia likti ilgam. Planuose – daugiau dainų ir koncertinių pasirodymų.
 “Nors pastaruoju metu negyvenau Lietuvoje, visada jaučiausi širdimi prisirišęs prie savo tėvų gimtojo krašto. Artėjant vasaros sezonui, norėčiau padovanoti visiems Lietuvos žmonėms šią dainą, kuri, tikiuosi, atneš linksmos nuotaikos ir žaismingo šurmuliuko!” – kalbėjo Robertas.
Spėjo rimtai padirbėti
 Ilgą laiką nesirodęs Lietuvos scenoje, Robertas spėjo daug ką pasiekti. Po sėkmingo pirmojo “Kelias į žvaigždes” sezono, Robertas grįžo į JAV baigti bakaluro studijas ir pasinėrė į rimtą diplomatinę veiklą JAV valstybės departamente, kaip sekretorės Hillary Clinton energetikos patarėjo asistentas. Tapęs tarptautinės politikos magistrantūros studentu prestižiniame Stanford’o universitete, Kalifornijos valstijoje, Robertas sulaukė kvietimo dirbti buvusiai JAV valstybės sekretorei Condoleeza’i Rice ir padėjo jai rašyti neseniai pasirodžiusią knygą “Democracy”. Baigęs magistro studijas, Robertas išsikėle į Jungtinius Arabų Emyratus, kur, kartu su kitais dviem Stanford’o studentais, atidarė inovatyvią agro kompaniją “Pure Harvest”, pristatančią naujos klimato valdymo technologijos šiltnamius. Robertas ir dabar tęsia savo veiklą technologinių inovacijų srityje, dirbdamas su Lietuvos, Europos, Australijos ir JAV kompanijomis – darbai daugiausiai susiję su energetikos ir infrastruktūros plėtra.  
Muzikos nepamiršo
Už Atlanto Robertas nepamiršo muzikinės scenos. Jis dainavo daugybėje koncertų Lietuvos bendruomenės festivaliuose Los Andžele, San Franciske, Niu Džersyje, Vašingtone, Čikagoje ir kitur. Robertui taip pat teko sėkmingai išbandyti jėgas džiazo muzikoje – jis su savo Jazz Trio grupe koncertavo tokiuose žinomuose džiazo klubuose, kaip Blues Alley (Vašingtone) ir Twins Jazz. 
 

Jūsų dėmesiui – nauja Roberto Kupsto daina “Nuo žiemos iki rudens”.

https://www.youtube.com/watch?v=GFES7iv_Fwo&feature=youtu.be

- Reklama -

Naujausi straipsniai