2024, liepos 14, Sekmadienis

Remis Retro pristato singlą „Iki Aušros“: „Tai vienas smagiausių ir spontaniškiausių mano projektų”

reklama rubai

Remigijus Daškevičius – Remis Retro pristato naują singlą „Iki Aušros“. Šį kūrinį, kartu su ryškiu vaizdo klipu, atlikėjas išleidžia drauge su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje – „Universal Music Group“.

Išgirsk ir įvertink: Remis Retro „Iki Aušros”

„Ši daina simbolizuoja vasarišką vakarėlio nuotaiką – nuo vakarėlio pradžios iki aušros. Kūrinį rašiau įkvėptas tuo metu dar tik artėjančios vasaros, apie tai, kas mūsų laukia. Vienas svarbiausių dainos kūrimo momentų buvo, kai įrašęs preliminarią demo versiją, nuvykau į Suomiją ir parodžiau ją suomių prodiuseriui Daniel Okas – Danitello. Kai jis pradėjo švilpauti dainos melodiją, aš pasakiau: „Daniel trauk mikrafą! Įrašom šitą švilpimą” taip ir padarėm. Švilpimas puikiai tiko, todėl ir liko dainoje,” – dainos kūrimo procesu dalinasi Remis.

Pirmas komandinis darbas su antrąja puse
„Iki Aušros” klipo filmavimas buvo vienas smagiausių ir spontaniškiausių mano projektų. Filmavimo prodiusavimas yra mano mėgstama veikla ir sakyčiau net viena stipriųjų pusių.  Tai darant labai svarbu šalia savęs turėti patikimus ir savo užduotis suprantančius žmones,” – teigia atlikėjas. 

„Šį kartą daug darbų atlikti man labai smarkiai padėjo mano antra pusė Svajūnė, kurios įtaka klipui labai didelė, be jos jis nebūtų nufilmuotas. Ji ne tik pati filmavosi jame, bet ir rūpinosi klipe esančių modelių kastingu bei stiliaus klausimais. Svajūnė pakėlė šį projektą į aukštesnį lygmenį. Čia buvo mūsų pirmas drauge vykdomas projektas ir žinau, kad puikiai atlikom šį komandinį darbą. Labai džiaugiuosi jos fantastišku pasirodymu ir jos surinktų merginų – modelių šauniu dalyvavimu vaizdo klipo filmavime. Esu dėkingas už jų didelį pasitikėjimą ir puikų darbą,” – pasakoja Remis.

Išskirtinė filmavimo komanda
„Iki Aušros” vaizdo klipas iš esmės yra „Rockstarų” tęsinys ir stilistiškai taip tiksliai ir meistriškai jo pateikti turbūt nebūtų įmanoma jei ne mano partner in crime visais vizualų klausimais – Lukas Kuchtovas Mancerø. Kadangi Lukas gyvena Anglijoje, šį vaizdo klipą filmavo mūsų bendras bičiulis ir labai gabus operatorius Ovidijus Andriulaitis. Įdomu tai, kad šis projektas tapo tarptautiniu – daina įrašėm Suomijoje su Daniel, klipą Lietuvoje nufilmavo Ovidijus, o Lukas jį sumontavo Anglijoje,” – apie vaizdo klipą pasakoja Remis.

„Stilizuoti drabužius šiam vaizdo klipui padėjo ne tik Svajūnė, bet ir mano brolis Gamka. Jo dėka lengvai išsirinkau, kokius vasariškus, lengvus ir net kiek šmaikščius drabužius bei aksesuarus pasirinkti filmavimui. Kalbant apie vaizdo klipe matomas dekoracijas esu labai dėkingas Simonai Emai iš Universal Music Lithuania. Prie muzikinio klipo taip pat prisidejo ir Reefer Sanity. Su šiuo prekės ženklu ketiname bendradarbiauti toliau ir greitu metu pristatyti daugiau naujienų,” – prie klipo prisidėjusiems asmenims gerų žodžių negailėjo Remis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai