2024, birželio 22, Šeštadienis

Rekordinė “PET SHOW Lietuva” sugrįžta su gyvūnais ir vaikų piešiniais!

reklama rubai

Džiugi žinia balandžių, triušių, vištų, papūgų, pelėdų, alpakų ir kitos gyvosios gamtos mylėtojams – „PET SHOW Lietuva“ sugrįžta! Jau 6 metus organizuojama paroda auga ir žada Jus nustebinti ne tik gyvūnų įvairove, bet ir spalvinga vaikų piešinių ekspozicija. Lankytojus džiugins gyvūnų pasirodymai, pramogos, dovanos, edukacijos ir gausybė veiklų. Didžiausia tokia paroda ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse! Parodos metu bus fiksuojami net du Lietuvos rekordai! Paroda vyks 2019 m. sausio mėn. 19-20 dienomis Aleksandro Stulginskio universiteto parodų paviljone.

Parodoje bus pristatoma daugiau negu 2000 gyvūnų. Dalyvauja virš 100 dalyvių iš įvairių Europos šalių. Eksponuojami teisėjų įvertinti balandžiai, papūgos, įvairūs paukščiai, vištos sodyboms, veisliniai triušiai, alpakos, pelėdos ir kita gyvoji gamta. Vyks gyvūnų pasirodymai ir parodomosios programos. Ypatingas dėmesys vaikams, kurių laukia įvairios edukacinės pramogos. VAIKAMS ĮĖJIMAS NEMOKAMAS!

Šiais metais parodoje siekiame dviejų Lietuvos rekordų :
1. Gausiausia vaikų piešinių su gyvūnais paroda.
2. Rekordinė skulptūrėlių su vištiniais paukščiais ekspozicija.

Gyvūnų ekspoziciją papuoš tūkstančiai vaikų piešinių. Apsilankę parodoje piešinių autoriai iš karto gaus dovanų iš fondo “ŠVIESKIME VAIKUS”. Parodos metu bus apdovanojami konkurso “Mes mylime gyvūnus” geriausių darbų autoriai. Daugiau informacijos apie piešinių konkursą galite rasti : www.pigeon.lt

Lankytojai turės galimybę nemokamai pasidaryti asmeninių nuotraukų su gyvais balandžiais rankose. Aktyviausi pažaisti “KIAUŠINIŲ KREPŠINĮ” ar galimybę nemokamai pasivaišinti kava. Nepamirškime ir įdomių edukacinių programų su VšĮ “ZOOPARK.LT”, Tado Ivanausko zoologijos muziejumi ir “Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos” mokytojais ir studentais. Šios ir dar daug staigmenų jūsų laukia parodoje. Kviečiame atvykti su šeimomis.

Parodos darbo laikas:
2019 m. sausio mėn. 19 d. (šeštadienis) nuo 10.00 val. iki 18.00 val.
2019 m. sausio mėn. 20 d. (sekmadienis) nuo 10.00 val. iki 14.00 val.

 

Parodos organizatorius: „Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas“

- Reklama -

Naujausi straipsniai