2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Rekomendacija dėl kelionių į Artimųjų Rytų regioną saugumo

Užsienio reikalų ministerija atkreipia dėmesį, kad po Irano atakos prieš Izraelį ir tęsiantis įtampai Artimuosiuose Rytuose, kariniai veiksmai gali labai greitai paaštrėti ir sukelti pavojų platesniame regione.

Primename, kad URM rekomendacijos dėl kelionių į Izraelį ir kitas regiono šalis saugumo, yra skelbiamos čia.

Jei jau esate vienoje iš Artimųjų Rytų regiono valstybių, maloniai prašome sekti naujausias žinias ir kelionių rekomendacijų atnaujinimus.

Prireikus konsulinės pagalbos, prašome kreiptis į Lietuvos Respublikos ambasadą Izraelio Valstybėje el. p. amb.il@urm.lt, consul.il@urm.lt tel.  +972 3 6958 685 arba Lietuvos ryšių biurą Palestinoje tel. +972 54 310 2751, el. pašto adresu office.ramallah@mfa.lt.

Taip pat primename, kad Lietuvos piliečiai dėl konsulinės informacijos gali kreiptis visą parą veikiančiu Užsienio reikalų ministerijos telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu pilieciai@urm.lt.

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę „Keliauk saugiai“ ir gauti aktualią konsulinę  informaciją, ministerijos pranešimus, esant krizinei situacijai užsienio šalyje: iOSAndroidbendra nuoroda.

- Reklama -

Naujausi straipsniai