2024, liepos 15, Pirmadienis

Ramygaloje vyko Panevėžio krašto diskogolfo čempionatas

reklama rubai

Kovo 12 d. Ramygalos diskgolfo parke vyko I Panevėžio krašto diskgolfo čempionatas. 50 dalyvių devyniuose  amžiaus ir profesionalumo grupėse (divizionuose) varžėsi dėl Panevėžio rajono savivaldybės įsteigtų prizų. Čempionate dalyvavo 22 Panevėžio rajono gyventojai.

Nugalėtojais skirtinguose divizionuose tapo šie Panevėžio rajono gyventojai: Augustinas Žižiūnas, Mantė Murauskaitė, Daiva Skrupskelienė iš Dembavos; ramygaliečiai Vytautas Klimašauskas, Deimantas Marozas, Aistis Samsonas, Matas Jagminas; Velžyje gyvenatys Danguolė Kriaučiūnienė ir Gidas Skrupskelis; Sigitas Žėkas iš Staniūnų.

Vienas iš diskgolfo pradininkų Panevėžyje, asociacijos „Visada su sportu“ prezidentas Arūnas Balčiūnas pasidžiaugė, kad ši sporto šaka sparčiai populiarėja ne tik mieste, bet ir rajone.

Anksčiau ramygaliečiai važinėjo žaisti į Panevėžį, o dabar tokią galimybę turi pas save. Į Ramygalos diskogolfo parką paskraidinti diskus, aktyviai praleisti laiką gamtoje atvyksta ir entuziastai iš aplinkinių vietovių.

„Labai džiugu matyti sparčiai augančią diskgolfo bendruomenę Ramygaloje ir visame Panevėžio rajone. Čempionato dalyviai iš kitų miestų dėkoja už svetingą priėmimą, mero pavaduotojui – Antanui Pociui už atvežtas vaišes – šakotį“,– sakė A. Balčiūnas.

Devynių krepšių diskgolfo parkas Ramygaloje įrengtas praėjusių metų vasarą Panevėžio rajono savivaldybės lėšomis.

Birželio mėnesį vykusiose pirmosiose varžybose dėl Panevėžio rajono savivaldybės įsteigtų prizų keturiuose skirtinguose divizionuose varžėsi 39 žaidėjai iš visos Lietuvos.

- Reklama -

Naujausi straipsniai