Panevėžio rajono Ramygalos kultūros centro padalinys Atviras jaunimo centras kovo 8 d. 17 val. kviečia atvykti į azartiškąjį „Talentų ringą“. Pernai pirmą kartą vykęs ir didelio dalyvių bei žiūrovų susidomėjimo sulaukęs jaunimo renginys šiemet, tikimasi, kartelę kilstelės dar aukščiau. Susikausiančios „Talentų ringe“ jau pranešė Zarasų, Rokiškio, Kupiškio, Panevėžio miestų ir rajonų komandos.

Tradiciniu tampančiame renginyje kviečiamos dalyvauti jaunimo (nuo 14 iki 29 m.) grupės ar pavieniai asmenys iš visos Lietuvos. Šventėje jie gali atlikti savo nuožiūra pasirinktą iki 10 min. programą (dainavimas, šokiai, vaidinimas, grojimas, pantomima ar kt.).

Pasirodymus vertins komisija, kurios pasitarimo metu žiūrovams koncertuos garbės viešnia Andrėja Arzimanova „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvė. Ekstremalių pojūčių mėgėjams parengtas ugnies šou.

Šiame „Talentų ringe“ pralaimėjusių nebūna: visi paskatinami padėkos raštais ir vaišėmis, svečių aplodismentais.

Penki geriausi dalyviai bus apdovanoti už estetiškiausią, originaliausią, karščiausią, profesionaliausią ir kūrybiškiausią pasirodymus.

Renginiu „Talentų ringas“ siekiama skatinti jaunų žmonių saviraišką ir aktyvumą, ugdyti gebėjimus ir sceninę patirtį, dalytis idėjomis, bendrauti ir bendradarbiauti.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email