2024, birželio 23, Sekmadienis

Rajono savivaldybė kviečia jaunimą dalyvauti „Idėja +“ renginyje

reklama rubai

Gegužės 3 d. 14 val. Panevėžio rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyks Europos jaunimo savaitės 2017 m. renginys „Idėja+“ tema „Kaip jaunimui dalyvauti savivaldos sprendimuose?“.

Panevėžio rajono jaunimas kviečiamas pristatyti savo idėjas, kaip galėtų įsitraukti ir dalyvauti savivaldos sprendimuose. Gal su savo komanda turite puikią idėją, kurią būtų galima įgyvendinti savivaldybėje? O gal tokią idėją jau įgyvendinote? Jei idėja yra aktuali ne tik jums, bet ir kitiems jauniems žmonėms bei vietos bendruomenei, pasidalykite ja su kitais ir taip uždėkite idėjai pliusą!

Renginyje pristatytos idėjos bus vertinamos, o labiausiai įkvepiančią idėją pristačiusi komanda bus pakviesta į nacionalinį Europos jaunimo savaitės renginį, kuris 2017 m. gegužės 5 d. vyks Vilniuje. Jo metu nugalėtojai galės susipažinti su pačiomis „kiečiausiomis“ jaunimo idėjomis iš visų Lietuvos savivaldybių.

Panevėžio rajono savivaldybėje renginį „Idėja+“ organizuoja Europos Jaunimo savaitės (EJS) ambasadorius Dalius Dirsė, tel. 8 687 19 210, el. p. daliusdd@gmail.com, Savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė (vyriausioji specialistė) Sandra Budreikienė, tel. 8 620 13 105, el. p. sandra.budreikiene@panrs.lt, Panevėžio rajono jaunimo organizacijų tarybos „Apskritasis stalas“ pirmininkė Modesta Petrauskaitė, tel. 8 698 23 565, el. p. modesta.petrauskaite@gmail.com.

Norintieji dalyvauti Europos jaunimo savaitės renginyje „Idėja +“ kviečiami iki balandžio 21 d. registruotis nurodytais kontaktais.

- Reklama -

Naujausi straipsniai