2024, liepos 27, Šeštadienis

Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai iškovojo 2 aukso ir 3 bronzos medalius

Savaitgalį Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre Latvijoje, Siguldos mieste. Gimnazijos auklėtiniai iškovojo net 5 medalius. Gimnazijos auklėtiniai Rugilė Marozaitė ir Ž. Janušis savo svorio kategorijose iškovojo pirmąsias vietas ir aukso medalius.

Lukas Kliucevičius, Tomas Žilys ir Nojus Nutautas savo svorio kategorijose iškovojo III-ąsias vietas ir bronzos medalius. Tarptautiniame dziudo turnyre Siguldos mieste (Latvija) dalyvavo apie 900 dalyvių iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Gimnazijos sportininkus varžyboms ruošė treneriai Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta ir Ieva Klimašauskienė.