Sportas

Raimundo Sargūno sporto gimnazija įgyvendins tarptautinį projektą

Raimundo Sargūno sporto gimnazija su Panevėžio miesto savivaldybe pasirašė moksleivių tarptautinių mainų skatinimo projekto „Bendraukime su Baltijos šalimis“ finansavimo sutartį. Projektui įgyvendinti Savivaldybė skyrė virš 5 tūkst. 500 Eur.

„Projekto įgyvendinimo metu gimnazijos mokiniai pasisems naujos patirties iš kaimyninių šalių sportininkų. Plėtosime tarptautinius bendradarbiavimo ryšius su Latvijos Dobelės, Estijos Polvos ir Tartu miestų sporto organizacijomis. Taip sudarysime sąlygas mokinių patirtiniam mokymuisi, plėsime tarpkultūrinius ryšius, skatinsime pedagogus dalintis metodinėmis naujovėmis ir gerąja patirtimi. Labai daug tikimės iš šio projekto“, – sakė Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė.

Šis projektas padės aktyviai, turiningai, kryptingai mokiniams gilinti gebėjimus ir įgūdžius rankinio, dziudo ir dviračių sporto šakose. Dalyvaudami tarptautinio projekto veiklose mokiniai dalysis savo patirtimi apie sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą, jaunimo laisvalaikio ypatumus, plės kultūrinį akiratį, tobulins anglų šnekamąją kalbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button