2024, gegužės 18, Šeštadienis

Radijo stotis “Pulsas” siūlo susikurti savo radiją

Regioninės radijo stoties „Pulsas“ eteryje startavo naujovė. Nuo šiol „Pulsas“ siūlo kiekvienam klausytojui tapti vienos didžiausių regioninių radijo stočių Lietuvoje didžėjumi.

Nuo šiol tik nuo klausytojų priklausys, kokią muziką gros radijo stotis „Pulsas“. Tereikia apsilankyti radijo stoties svetainėje internete, išsirinkti fonotekoje esančią dainą, spausti dešinėje pusėje esantį ženkliuką „Užsakyti“, įrašyti savo vardą ir spausti „Siųsti užklausą“. Netrukus Jūsų pasirinkta daina gros eteryje. Aišku, laidų metu teks luktelėti laidos pabaigos.

„Dainų pasirinkimas didelis. Fonotekoje daugiau nei 10 tūkstančių dainų, tad išsirinkti nebus sunku“, – sako radijo stoties „Pulsas“ vadovas Rolandas Meiliūnas. Direktoriaus teigimu, pasaulyje vis labiau populiarėjantis būdas įtraukti klausytojus į interaktyvią veiklą, pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą.

„Technologijos ne tik padeda radijo stočiai susikurti auditoriją, bet ir klausytojams leidžia susikurti radijo stotį tokią, kokią nori klausytis“, – sakė radijo stoties direktorius.

Norint išgirsti savo mėgstamą dainą radijo stoties „Pulsas“ eteryje – nieko nekainuoja.

Radijo stotis “Pulsas” įkurta 2000 m. savo programas FM siųstuvų pagalba transliuoja Panevėžyje FM 96,6 Mhz, o FM Biržuose 107,3 Mhz dažniu. Taip pat radijo stoties “Pulsas” programos galite klausytis internetu – www.pulsas.lt arba mobiliąjame įrenginyje aplikacijos TuneIn pagalba.

Kaip teigia radijo stoties “Pulsas” vadovas, jau greitai klausytojams bei radijo stoties bendruomenei socialiniame tinkle Facebook bus pasiūlyta žymai daugiau pramogų bei laidų, o klientams naujos pridėtinės vertės.

- Reklama -

Naujausi straipsniai