2024, kovo 28, Ketvirtadienis

R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai skina pergales ir šalies ir Europos varžybose

Gegužės paskutinį savaitgalį Lenkijoje vykusiose Europos triatlono taurės varžybose dalyvavo Lietuvos triatlono rinktinė, kurios sudėtyje net keturi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai: Ugnė Paurytė, Kasparas Apkevičius, Robertas Gegužis ir Džiugas Karklelis.

Šešiolikmetė U. Paurytė 16-19 metų grupėje iš 50 sportininkių užėmė 26 vietą. Džiugas Karklelis iš 80 dalyvių užėmė 43 vietą.

„Ugnė varžėsi su vyresnėmis varžovėmis ir jos rezultatą vertinu puikiai. Džiugui tai buvo pirmosios tarptautinės varžybos. Šie sportininkai parodė geriausius visos Lietuvos triatlono rinktinės rezultatus. Labai nepasisekė Kasparui Apkevičiui, kuris krito ir varžybų nebaigė“, – sakė treneris Vidmantas Urbonas.

Grįžę iš šių varžybų sekmadienį ryte sportininkai dalyvavo Alytuje vykusiame Lietuvos triatlono taurės varžybų I-ame etape. Šiose varžybose jaunių grupėje nugalėjo Robertas Gegužis, antras – Džiugas Karklelis ir jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo Ugnė Paurytė.

„Dvi dienas iš eilės dalyvavome varžybose norėdami pasitikrinti jėgas prieš artėjantį Europos triatlono čempionatą Austrijoje, kuris vyks tris dienas“, – sakė V. Urbonas.

Be to gimnazijos triatlonininkai šį savaitgalį dalyvavo Kupiškyje vykusiame Lietuvos sprinto čempionate.  Visas tris prizines vietas jaunių grupėje užėmė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai. Mergaičių tarpe aiškia persvara nugalėjo Ugnė Paurytė, kurios bėgimo laikas buvo pats geriausias visoje jaunių grupėje.

„Puikus ketvertuko pasirodymas, puikūs gimnazistai ir labai džiaugiuosi jų pasiekimais“, – sakė V. Urbonas.

Šią savaitę Lietuvos triatlono rinktinės nariai Ugnė Paurytė, Kasparas Apkevičius ir Džiugas Karklelis išvyksta į treniruočių stovyklą Ignalinoje ir kitą savaitę dalyvaus Austrijoje vyksiančiame Europos triatlono čempionate.