2024, liepos 14, Sekmadienis

R.Sargūno gimnazijos triatlonininkai iškovojo aukso medalius

reklama rubai

Šeštadienį Ignalinoje vyko Lietuvos jaunimo, jaunių triatlono supersprinto čempionatas, kuriame jaunių vyrų ir merginų grupėje pirmos vietos atiteko Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniams.

Merginų grupėje nepralenkiama buvo Ugnė Paurytė tapusi čempione ir iškovojusi aukso medalį. Vyrų grupėje čempionu tapo ir aukso medalį iškovojo Džiugas Karklelis.
Apžvelgdamas įpusėjusio sezono rezultatus sportininkų treneris Vidmantas Urbonas apgailestavo, kad nepasisekė Europos triatlono čempionate, bet pasidžiaugė, kad Ugnės dalyvavimas Europos triatlono taurės varžybų etapuose, kuriuose užimtos 11-a ir 5-a vietos, leido jai Europos triatlono reitingų lentelėje pakilti per 14-ka pozicijų į viršų ir užimti 25-ąją vietą tarp 130 sportininkų.

„Tai labai geras rezultatas, nes Ugnė dar ir jauniausia savo grupėje, tad manau jos laukia neblogos perspektyvos. Dar vyks trys Europos triatlono taurės etapai ir tada matysime rezultatus“, – sakė V. Urbonas.

Pasak trenerio dabar Ugnė Paurytė, Džiugas Karklelis ir Robertas Gegužis ruošiasi Lietuvos triatlono olimpinės distancijos čempionatui, kuris vyks liepos 3 d. Trakuose. Nojus Balkevičius rugsėjo mėnesį dalyvaus Prancūzijoje vyksiančiose varžybose, kurių metu vyks atranka į Europos jaunimo triatlono čempionatą.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai