2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

R.Sargūno gimnazijos irkluotojai dalyvaus Europos jaunių čempionate

Savaitgalį Trakuose vyko baidarių ir kanojų irklavimo Lietuvos taurės I-asis pavasario etapas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

„Šios varžybos mums itin svarbios, kadangi vyko atranka į Europos jaunių-jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatą, kuris vyks birželio mėnesį. Džiaugiuosi, kad Orestas Rimšas ir Gabrielė Baltrušaitytė atsirinko į Europos jaunių čempionatą“, – sakė gimnazijos baidarių ir kanojų irklavimo treneris Vytautas Vaičikonis.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos (PRSSG) auklėtinis Bendiktas Keblys jaunių grupėje keturviete baidare 500 m nuotolyje iškovojo antrąją vietą.

Moterų grupėje 500 m. nuotolyje vienviete kanoja Vytautė Gaurytė užėmė antrąją vietą.

Dviviete kanoja 500 m. nuotolyje antrąją vietą iškovojo gimnazistės Rūta Marozaitė ir Vanesa Mėlynauskaitė. Trečioje vietoje liko Aleksandra Sokolovaitė su sportininke iš Šiaulių.

Gimnazijos auklėtinė V. Gaurytė kartu su sportininke iš Šiaulių 500 m. nuotolyje dviviete kanoja moterų grupėje iškovojo pirmąją vietą.

Merginų jaunių grupėje 500 m. nuotolyje dviviete kanoja pirmąją vietą iškovojo Gabrielė Baltrušaitytė su porininke iš Šiaulių. Antroje vietoje liko gimnazijos auklėtinių Rūtos Marozaitės ir  Vanesos Mėlynauskaitės duetas. Trečioji vieta atiteko A. Sokolovaitei.

Jaunių grupėje 500 m. distancijoje vienviete kanoja Vanesa Mėlynauskaitė užėmė antrąją vietą.

Jaunių grupėje Orestas Rimšas su porininku iš Panevėžio 500 m. distancijoje dviviete baidare buvo nepralenkiami ir iškovojo pirmąją vietą.

Gimnazijos auklėtinis Aringas Naglis jaunių vaikinų grupėje 500 m. distancijoje plaukdamas keturviete baidare bei tą pačią distanciją dviviete baidare iškovojo pirmąją vietą, o 500 m. distancijoje su prininku iš Klaipėdos buvo antri.

500 m. distancijoje dviviete baidare antrąją vietą užėmė Ema Milašiūtė su sportininke iš Panevėžio. Jaunių 500 m. distancijoje keturviete baidare E. Milašiūtė su sportininkais iš kitų miestų iškovojo pirmąją vietą.

Sekmadienį moterų grupėje vienviete kanoja 200 m. nuotolį Vytautė Gaurytė įveikė antra. Jaunių grupėje šioje rungtyje antrą vietą iškovojo R. Marozaitė, o trečiąją – V.Mėlynauskaitė. Jaunių grupėje dviviete baidare 200 m. nuotolyje trečiąją vietą užėmė R. Milašiūtė su porininke iš Panevėžio.

200 m. nuotolį dviviete kanoja nepralenkiamos buvo gimnazistės R. Marozaitė ir V. Mėlynauskaitė. Antroje vietoje liko G. Baltrušaitytė su porininke iš Šiaulių, o trečioje – A. Sokolovaitė su porininke iš Šiaulių.

Vaikinių jaunių grupėje vienviete baidare 200 m. nuotolį O. Rimšas įveikė pirmas.

Varžybose dalyvavo Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos baidarių ir kanojų irklavimo trenerių Dalios ir Vytauto Vaičikonių ugdytiniai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai