2024, kovo 28, Ketvirtadienis

R.Sargūno gimnazijos dviratininkai sėkmingai pasirodė Lietuvos dviračių sporto treko taurės varžybose

Savaitgalį Panevėžyje vyko Voltas – Madaris Lietuvos dviračių sporto treko taurės II etapas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.
Elito grupėje1000 m hito rungtyje gimnazijos auklėtiniai Lukas Sakavičius iškovojo 6-ąją vietą, o Matas Sakavičius liko septintas. Mėgėjų grupėje Arnas Bilertas iškovojo 1-ąją vietą, o Nedas Narbutas 3-ąją.

Komandinio sprinto rungtyje mėgėjų grupėje Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda atstovaujama Arno Bilerto, Nedo Narbuto ir Gvido Šinkūno iškovojo 1-ąją vietą. Elito grupėje gimnazijos auklėtinių komanda Arijus Nakutis, Lukas Sakavičius ir Matas Sakavičius užėmė 5-ąją vietą.

Scratch rungtyje Elito grupėje gimnazijos auklėtinis Matas Sakavičius užėmė 7-ąją vietą. Mėgėjų grupėje Arnas Bilertas užėmė 1-ąją vietą, Nedas Narbutas 2-ąją ir Eglė Dubauskaitė 6-ąją.

Eliminavimo rungties Elito grupėje Matas Sakavičius iškovojo 5-ąją, Arijus Nakutis 6-ąją ir Eimantas Vadapalas 10-ąją vietas. Mėgėjų grupėje Arnas Bilertas užėmė 1-ąją vietą, o Eglė Dubauskaitė 12-ąją vietą.

Grupinėse lenktynėse taškais Mėgėjų grupėje pirmąją vietą iškovojo Arnas Bilertas, o Eglė Dubauskaitė užėmė 9-ąją vietą.

„Didžiuojuosi mūsų gimnazijoje pirmus metus besimokančiu Nedu Narbutu, kuris per scratch rungtį pateko į griūtį, bet tęsė lenktynes ir iškovojo 2-ąją vietą. Sveikinu jo ryžtą ir kovingumą“, – sakė treneris Algimantas Buividas.
Voltas – Madaris Lietuvos dviračių sporto treko taurės III etapas vyks vasario 11 d.
Varžyboms sportininkus ruošia Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos treneriai Algimantas Buividas ir Aleksandras Mitunevičius.