2024, balandžio 19, Penktadienis

R.Sargūno gimnazijos boksininkai tarptautiniame turnyre iškovojo medalius

Rugpjūčio 25-26 d. Lietuvos sporto universitete (LSU) Kaune vyko jubiliejinis dešimtasis tarptautinis bokso turnyras treneriui Viliui Buikai (1951-2011) atminti. Šiame turnyre sėkmingai pasirodė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos boksininkai Silvija Karavickaitė ir Dovydas Vasiliauskas.

Pirmąją varžybų dieną D. Vasiliauskas nugalėjo Latvijos atstovą. Antrąją dieną Dovydas finale susitiko su Armėnijos atstovu ir atkaklioje kovoje 2:1 jį nugalėjo. Svorio kategorijoje iki 66 kg D. Vasiliauskas iškovojo 1-ąją vietą.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 57 kg Silvija Karavickaitė finale, atkaklioje kovoje nusileido šiaulietei ir užėmė 2-ąją vietą.
Puikiu auklėtinių pasirodymu tarptautiniame bokso turnyre džiaugiasi ir bokso treneriai Julius Kibas ir Marius Vyšniauskas.

„Džiaugiamės auklėtinių pasirodymu ir iškovotais medaliais. Mums šis turnyras buvo puiki proga pasitikrinti savo jėgas prieš artėjantį Europos bokso čempionatą“, – sakė treneris M. Vyšniauskas.