2024, kovo 28, Ketvirtadienis

R.Sargūno gimnazijos auklėtiniai – akvatlono čempionai

Kovo 21 d. Kaune vyko Lietuvos akvatlono čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai. Lietuvos akvatlono čempionate rungėsi virš 170 dalyvių. Ugnė Paurytė merginų jaunių grupėje užėmė pirmąją vietą ir iškovojo čempionės titulą. Vaikinų jaunių grupėje čempionu tapo Kasparas Apkevičius, o antroji vieta atiteko Robertui Gegužiui. Mykolas Banys ir Neringa Banytė užėmė ketvirtąsias vietas. Mykolas Banys suaugusiųjų grupėje iš 85 užėmė 13-ą vietą.

„Sezonas po truputį įsivažiuoja, įvyko pirmosios varžybos ir dabar laukia pilno triatlono varžybos Panevėžyje, kurios vyks balandžio mėnesio pabaigoje. Tikimės pasiruošti ir gerai pasirodyti“, – sakė treneris Vidmantas Urbonas.

Pasak trenerio balandžio 6-20 d. Elektrėnuose planuojama Lietuvos triatlono rinktinės stovykla, į kurią yra pakviesti ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos triatlonininkai. Akvatlonas susideda iš bėgimo, plaukimo bei dar vieno bėgimo, tarp rungčių pertraukos nedaromos, laimima mažiausiai užtrukus trąsoje.