2024, balandžio 24, Trečiadienis

Puikus R.Sargūno gimnazijos auklėtinių pasirodymas Lietuvos triatlono mišrių estafečių čempionate

Šeštadienį Druskininkuose pirmą kartą oficialiai vyko Lietuvos ir Baltijos šalių istorijoje triatlono mišrių estafečių (Mixed Relay) čempionatas 2021, kuriame dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai jaunių grupėje užėmė pirmąją vietą, o bendroje įskaitoje iš 21 komandos liko antri. Panevėžiečiai pralaimėjo Lietuvos elitui, kurio sudėtyje buvę Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

„Mane džiugina tai, kad pirmoje Lietuvos suaugusiųjų grupėje buvę mano auklėtiniai Unė Narkūnaitė ir Lukas Prokopavičius, kuris mokėsi mūsų gimnazijoje“, – džiaugėsi triatlono treneris Vidmantas Urbonas.

Antroji Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda, pastiprinta Algimanto Buivydo auklėtine Deimante Šautkelyte, jaunučių grupėje iškovojo garbingą antrąją vietą.

Mixed-relay mišrią estafetę sudaro 250m. plaukimas, 6,4km važiavimas dviračiu ir 1,8km. bėgimas. Estafetėje varžosi 4 komandos nariai: dvi merginos ir du vaikinai. Kiekvienas narys turi įveikti pilną triatloną. Nugalėtoja skelbiama greičiausiai trasą įveikusi komanda.

Triatlono Mixed-relay mišri estafetė tapo olimpine sporto šaka ir šiais metais pirmą kartą oficialiai startavo Tokijo olimpinėse žaidynėse.