2024, gegužės 8, Trečiadienis

Puikūs orientavimosi sporto čempionato rezultatai

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas, kuriame buvo parengtos sprinto ir mišrių sprinto estafečių trasos. Varžybos ypač sėkmingos buvo Panevėžio sporto centro ugdytiniams.

Sprinto trasoje net trys Panevėžio sporto centro ugdytiniai tapo čempionais. Pačioje jauniausioje mergaičių iki 12 m. grupėje, aplenkusi 44 dalyves, nugalėjo Gustė Krapauskaitė. Jaunučių grupėje čempionais tapo Miglė Činčikaitė ir Salvijus Strolė. Bronzos medalį iškovojo Agilė Kevėnaitė. Jaunimo iki 20 m. merginų grupėje Malvina Girinskytė buvo antra, o jaunių grupėje Pijus Jaloveckas užėmė penktą vietą.

Sekmadienį vykusiose mišriose sprinto estafetėse, kur varžėsi 2 merginos ir 2 vaikinai, jaunučių grupės nugalėtoja tapo Panevėžio sporto centro komanda: Gabrielė Kuprytė, Tadas Mackevičius, Salvijus Strolė, Miglė Činčikaitė. Sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas.