2024, birželio 22, Šeštadienis

Prokuratūros prašymu suimti kanapių auginimu įtariami vyrai

reklama rubai

Teismas patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros prašymą ir leido suimti keturis asmenis, įtariamus neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Tarp suimtųjų – panevėžietis policijos pareigūnas, kurį demaskavo kolegos.

Ikiteisminį tyrimą atliekantys Panevėžio apskr. VPK Imuniteto ir vidaus tyrimo skyriaus pareigūnai, padedant kitų skyrių pareigūnams, nustatė, kad viename kaime, gyvenamojoje sodyboje yra įrengta speciali patalpa, kurioje narkotikų gamybai auginamos kanapės.

Atliekant tyrimą, buvo sulaikyti 4 asmenys. Įtariama, kad jie, veikdami organizuotoje grupėje, nuo šių metų vasaros ėmėsi nelegalaus verslo – kanapių auginim. Kratų metu buvo rasta ir augančių kanapių, ir jau ruošiamų realizavimui narkotinių medžiagų.

Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmai leido visus 4 įtariamuosius suimti 10-15 dienų laikotarpiui. Vienas iš suimtųjų – 30-metis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnas V. O. Pirminiais duomenimis, jis buvo vienas iš šio šėšėlinio verslo organizatorių.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

- Reklama -

Naujausi straipsniai