2024, liepos 15, Pirmadienis

Projekto „A.R.T. Ėriškiai“ paroda savivaldybėje

reklama rubai

Panevėžio rajono savivaldybės didžiosios posėdžių salės fojė gegužės mėnesį eksponuojami 2021 m. birželio 18–20 d. Ėriškiuose antrąkart vykusio projekto „Tapybos pleneras „A.R.T. Ėriškiai“ – atviras ratas tapybai“ metu sukurti tapybos darbai ir fotografo Gintaro Lukoševičiaus nuotraukose užfiksuotos plenero akimirkos.

Projekto organizatorius – Ėriškių kultūros centras sukvietė penkiolika tapytojų iš Panevėžio miesto ir rajono, Kupiškio, Rokiškio, Vilniaus, Ukmergės, Molėtų, Biržų. Įvairiose Ėriškių gyvenvietės vietose ir apylinkėse įsikūrę menininkai tapė tris dienas. Daugiau nei keturiasdešimt darbų nutapę dalyviai negailėjo pagyrų Ėriškių gamtai, kaimui ir patiems Ėriškių gyventojams, kurie ne tik dalyvavo rengiamuose užsiėmimuose, bet kvietė į savo namų kiemus tapyti, menininkus vaišino kava ir pyragais. Tapybą mėgstantys, bet atvykti negalėję, visą plenero eigą ir akimirkas galėjo sekti Ėriškių kultūros centro feisbuko paskyroje. Gyventojams ir Ėriškių svečiams buvo surengtas Sigutės Ach kūrybinis užsiėmimas „Akvarelinė popietė vaizduotės tema“, antrąjį renginio vakarą muzika ir dainomis papuošė puikus šeimyninis duetas – Gediminas Storpirštis ir jo sūnus Ainis.

Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė.

Tapybos plenerą „A.R.T. Ėriškiai“ – atviras ratas tapybai“ Ėriškiuose šiemet planuojama surengti birželio 17–19 dienomis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai