2024, balandžio 23, Antradienis

Progimnazijos gimtadienį šventėme 1971-ųjų disko ritmu

Nepastebimai prabėgo metai. Šiemet Rožyno progimnazija švenčia jau 46-ąjį gimtadienį. Mokykla pastatyta 1971 metais. „Kai ji buvo statoma, aplinkui plytėjo tušti laukai, nebuvo nei medžių, nei sodo. Juos pasodino mokiniai kartu su mokytojais. Dabar pagal medžių augumą sprendžiame apie mokyklos brandumą“ – sveikindama mokinius ir mokytojus su mokyklos gimtadieniu kalbėjo direktorė Aida Adiklienė.

Kiekvieną gimtadienį švenčiame vis kitaip. Šį kartą visus pradžiugino ir gerą nuotaiką dovanojo ,,svečių iš tolimo krašto‘‘ šokių kolektyvas, vadovaujamas muzikos mokytojos Žanetos Malinauskienės. Po smagios dainos ir mankštos zumbos ritmu, visi skubėjome į lauką, vyko bėgimas „Rožyno ratas“ nešant mokyklos raktą. Klasė, bėgdama aplink mokyklą, turėjo pasidaryti vaizdingų nuotraukų. Bėgimo metu klasių laukė dvi stotelės. Pirmoje stotelėje klasė turėjo tarp medžių pakabinti savo sveikinimus mokyklai.  Antroje stotelėje mokiniai gavo užduotį – mįslę. Norint išspręsti užduotį – mįslę, klasei teko pasivaikščioti po mokyklą, paklausinėti darbuotojų įvairių klausimų. Mįslės – užduoties atsakymas – viena raidė  arba skaičius, reiškiantis vietą, kurioje klasė turės stovėti fotografavimosi iš drono metu. Po sportinės užduoties laukė gimtadienio tortas su arbata ir pokalbis „Mokykla, kurioje gera“ bei kūrybinė užduotis „Dovana Lietuvai, progimnazijai ir draugui“. 1-3 klasės gamino gimtadienio rožę,  4-5 klasės sodino gėlių svogūnėlius, 6,7,8 klasės parengė pristatymą  „Kokie būsime šiais metais ir po 10 metų…..“

Vyko ir kitų renginių: susitikimas su buvusia mūsų progimnazijos mokine, dabar kylančia sporto žvaigžde triatlonininke Evelina Tomkevičiūte, progimnazijos tarybos rinkimai, dailyraščio konkursas.

Popietę visi, ką dar laikė kojos, šėlo diskotekoje 70-ųjų ritmu. Žodis „disco“ asocijuojasi su veiksmu, energija, blizgesiu, žėrėjimu, todėl ir aprangoje buvo gausu aukso, sidabro akcentų, sintetinių blizgių medžiagų, skambėjo sena gera muzika, margavo spalvingi apdarai, puikavosi įmantrios šukuosenos. Šokių metu buvo renkami gimtadienio šokių karalius ir karalienė. Jais tapo trečiokė Ugnė Vasiliauskaitė ir antrokas Jonas Urbonas, o vyresniųjų Andželika Krikštaponytė ir Paulius Rimša, abu 6 a klasės mokiniai.

Kad mokame švęsti įrodėme jau ne kartą. Šis gimtadienis buvo nuotaikingas, sportiškas spalvingas.

 

Rožyno progimnazijos mokytoja Laima Kairienė

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai