2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Pristatytos Skaistakalnio ir Senvagės idėjos

G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje pristatyta Senvagės ir Skaistakalnio parko su J. Čerkeso sodybos sutvarkymo architektūrinių idėjų ekspozicija. Su konkursiniais darbais galima susipažinti iki kovo 31  d. 
„Susirinkome istorinio įvykio proga, nes pirmą kartą strateginiai miesto klausimai sprendžiami ne už pigiausią kainą atliekamu viešuoju pirkimu, o kaip ir pridera strateginiams dalykams – rimtu architektūriniu konkursu. Tikiu, kad jis pasiteisins ir turėsime galimybę išsirinkti geriausius pasiūlymus“, – sakė meras R. Račkauskas.
G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje konkurso dalyvių darbus pristatė architektė Loreta Paulauskienė. Taip pat pateikti gyventojų apklausos dėl Skaistakalnio parko atnaujinimo lūkesčių rezultatai, kuriuos apibendrino JPP „Kurk Lietuvai“ dalyviai Ieva Nagytė ir Eugenijus Kaminskis.
„Konkursui pateikti 8 darbai. Kol ekspertų komisija įvertins darbus ir išrinks nugalėtoją, mes nežinosime projektų autorių. Po viešųjų pirkimų procedūros su pirmos vietos laimėtoju bus sudaryta sutartis techniniam projektui rengti“, – apie tolesnius konkurso procesus kalbėjo Savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė. 
Architektūrinių idėjų konkursą paskelbė Panevėžio miesto savivaldybė, 2014-2020 m. ES investicijų laikotarpiu ketindama kompleksiškai sutvarkyti šias dvi miestui ypač svarbias erdves.
Su architektų idėjomis kviečiame susipažinti iki kovo 31  d. darbo dienomis nuo 9 iki 19 val., šeštadieniais nuo 9 iki 16 val.

- Reklama -

Naujausi straipsniai