2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Priesaikos žodžius ištarė nauja pareigūnė

Balandžio 13 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate priesaikos žodžius ištarė nauja pareigūnė – Monika Fedorukaitė. Ji Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete įgytas žinias sieks realizuoti dirbdama Biržų rajono policijos komisariate Reagavimo skyriaus tyrėja.

Priesaikos ceremonijoje Panevėžio apskrities policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas pasveikino į policijos bendruomenę įsitraukusią naują narę, pasirinkusią nelengvą, tačiau tikrai svarbią ir labai reikalingą profesiją.

Pasižadėjusią ištikimai ir sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti visuomenės interesus policijos pareigūnę palaimino policijos kapelionas Eugenijus Troickis. Jis sveikino tokiu ypatingu laikotarpiu, prieš šv. Velykas, pradėjusią tarnybą ir naują gyvenimo etapą, naują puslapį atvertusią Moniką. Kapelionas linkėjo, kad priesaikos metu ištarti žodžiai „Tepadeda man Dievas“ lydėtų kasdieniuose darbuose, kai teks priimti svarbius sprendimus, kad Dievo palaima lydėtų ir asmeniniame gyvenime.

Nauja pareigūnė prisipažino planavusi krimsti ekonomikos mokslus. Jos nuomonė iš esmės pasikeitė, kai dvyliktoje klasėje dalyvavo policijos Atvirų durų dienoje. Sužavėta nemonotoniško, įdomaus ir naudingo visuomenei darbo, taip pat karjeros galimybių, suprato, kad tai jos pašaukimas. Monikos sprendimu labai apsidžiaugė šeima. Jaunesnioji sesuo dabar taip pat svarsto galimybę pasekti jos pavyzdžiu. Prisiekusi pareigūnė sakė, kad šiandien jai svarbi diena, džiaugiasi pokyčiais, kurių jos gyvenime šiuo metu tikrai daug, nes merginos laukia ne tik naujas darbas, kolektyvas, magistrantūros studijos, bet ir pažintis su Biržų kraštu. Ji kilusi iš Varėnos.

Vyresnioji specialistė Karolina Miganovičienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai