2024, gegužės 18, Šeštadienis

Prieš šventes – pergalingas vakaras Vilniuje-nugalėti “Wolves”

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Betsafe-LKL rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai sostinėje 73:78 (20:23, 14:24, 21:12, 18:29) įveikė Vilniaus „Wolves“ ekipą ir įsirašė svarbią pergalę.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo keturis tritaškius iš septynių pataikę svečiai (20:23). Įpusėjus pirmajam kėliniui panevėžiečių penketuke pirmą kartą šiame sezone pasirodė Dovis Bičkauskis.

Antro kėlinio pradžioje Birčevičius realizavo du tritaškius, o netrukus po Popovičiaus dėjimo „7bet-Lietkabelis“ įgijo dviženklį pranašumą (23:33), kurį iki pertraukos dar labiau padidino (34:47). Per pirmąją mačo pusę panevėžiečiams 16 taškų ir 23 naudingumo balus surinko Deividas Sirvydis.

Visgi trečiąjį ketvirtį laimėję devyniais taškais vilkai deficitą gerokai aptirpdė (55:59), o per ketvirto kėlinio pirmas minutes rezultatą išlygino (59:59). Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės Tre’shawnas Thurmanas realizavo abi baudas (69:71).

Netrukus paties amerikiečio pražangą išprovokavęs Orelikas realizavo visus tris baudų metimus (69:74), kitoje aikštelės pusėje „Wolves“ suklydo, o Bičkauskis pataikė baudos metimą (69:75). „Wolves“ dar bandė kabintis į rungtynes, bet laiko sugrįžimui nebeužteko.

„7bet-Lietkabeliui“ Deividas Sirvydis pelnė 23 taškus (8 išprov. praž., 28 naud. bal.), Gediminas Orelikas pridėjo 12, o po traumos grįžęs Bičkauskis surinko 10 taškų (8 išprov. praž.).

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Vytenio Lipkevičiaus, Pauliaus Valinsko ir Martyno Varno.