2024, balandžio 23, Antradienis

Prieš FIBA langą – pergalė Kėdainiuose

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ iškovojo dar vieną pergalę vietiniame fronte. Šį kartą Kėdainiuose rezultatu 73:78 (20:19, 17:15, 12:28, 24:16) įveikta vietos „Nevėžio-Optibet“ komanda.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Panevėžio, kai po taiklaus Gabrieliaus Maldūno baudos metimo savo pranašumą padidino iki penkių taškų (8:13). Visgi šeimininkai varžovams nutolti neleido, o kėliniui artėjant prie pabaigos Marius Valinskas baudų metimais vėl išvedė į priekį savo komandą (20:19).

Sėkmingą atkarpą Gedimino Petrausko auklėtiniai pratęsė ir antrajame ketvirtyje, o po dviejų Bradley Davisono taškų šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (29:19). Svečius į priekį trūktelėjo Stefanas Peno, pelnęs penkis taškus be atsako (32:28). Kėlinį uždarė dvitaškį pataikęs Gyorgy Golomanas, dar labiau sušvelninęs atsilikimą (37:34).

Antroje rungtynių pusėje panevėžiečiams pavyko persverti rungtynių svarstykles į savąją pusę – po Željko Šakičiaus tritaškio svečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (43:54). Kėlinio pabaigoje pranašumą dar labiau padidino tris baudų metimus realizavęs Mantas Rubštavičius (47:62).

Nors panevėžiečiams ir pavyko išlaikyti didelę persvarą po dar trijų Rubštavičiaus baudų metimų (59:74), šeimininkai rungtynių pabaigoje dar sugebėjo priartėti, kuomet taškus sėkmingai rinko Valinskas ir Davisonas (73:78).

Šiose rungtynėse 7bet-Lietkabelis“ vertėsi be traumą patyrusio Vytenio Lipkevičiaus.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 16 (10 atk. kam., 4/5 dvit.), Bradley Davisonas 15 (2/7 trit.), Paulius Petrilevičius 13 (4 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius 9 (4/5 dvit.)

„7bet-Lietkabelis“: Stefanas Peno 15, Jamelas Morrisas (3/7 dvit.) ir Željko Šakičius (4 atk. kam.) po 12, Mantas Rubštavičius 11 (4 atk. kam.), Kristianas Kullamae (3/8 dvit.)

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais lapkričio 26 d. – į Panevėžį atvyks Klaipėdos „Neptūnas“, o lapkričio 30 d. laukia dar vienas namų mačas Europos taurėje prieš Liublianos „Cedevita-Olimpija“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.