2024, balandžio 17, Trečiadienis

Prieššventinis savaitgalis Panevėžyje – su žaidimų turnyrais ir filmų maratonu

Šį savaitgalį panevėžiečiai kviečiami praleisti jaukiai ir turiningai. Gruodžio 22-23 d. šimtais kalėdinių lempučių pasipuošusiame Atvirame jaunimo centre (AJC) visų šventiškai nusiteikusių lauks pramogų erdvės.

Kompiuterinių žaidimų entuziastai turės išskirtinę progą išbandyti jėgas vieno populiariausių pasaulyje vaizdo žaidimų „League of Legends“ turnyruose. Kad nepritrūktų azarto, geriausiai pasirodžiusiųjų lauks rėmėjų prizai.

Mėgstantys kiek kitokias pramogas galės rinktis iš daugybės stalo žaidimų, susirungti su draugais prie biliardo, stalo teniso ir futbolo stalų, įsitaisius ant sėdmaišių klausytis muzikos arba priimti filmų maratono iššūkį. Organizatoriai žada paruošti ir klasika virtusių, ir naujausių mokslinės fantastikos filmų. Viskas tam, kad AJC taptų šauniausia vieta praleisti šventinį savaitgalį Panevėžyje. Renginys nemokamas ir atviras visiems.

Renginio iniciatoriaus Žygimanto Kriščiūno pasakojimu, kaskart prieš didžiąsias metų šventes grįžus į gimtąjį Panevėžį pasirodydavo, kad čia trūksta veiklos: „Šiemet nusprendžiau tai pakeisti – ėmiausi organizuoti renginį, kuris būtų nuoširdžiai įdomus man, mano draugams ir visiems miestiečiams. Nepataikausime dalyvių skoniui su jau gerą mėnesį prekybos centruose skambančia ir visiems pabodusia muzika. Norime sukurti kitokią, alternatyvią erdvę su pramogomis, keičiančiomis sampratą apie tai, ką reiškia šventiškai leisti laiką“.

Kalėdinio savaitgalio organizatoriai – panevėžiečių draugų grupė „SWi“. Alternatyvi šventinė pramogų erdvė – ne vienintelė jų idėja. Iniciatyvūs panevėžiečiai rengia netradicinės muzikos vakarėlius, o vasarą organizuoja kol kas uždarą festivalį, kuriam gaminamos rampos BMX dviračiams ir riedlentėms. Kitąmet jie planuoja rampas palikti Skapiškio miestelio (Kupiškio r.) jaunimui, taip siekdami populiarinti netradicinius laisvalaikio būdus.

„Visi turime savų darbų, kai kurie studijuojame, tačiau laisvalaikiu generuojame idėjas ir kiekvienas pagal išgales prisidedame prie jų įgyvendinimo. Mūsų tikslas – sukurti gražių prisiminimų sau ir bendruomenei“, – tikina Ž. Kriščiūnas.

Renginį iš dalies finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė.

Vaizdo kvietimas dalyvauti renginyje: https://youtu.be/64RC9OucybY

Daugiau informacijos apie renginį socialiniame tinkle ‘Facebook”: https://www.facebook.com/events/624782601284468/ 

 

Monika Miniotaitė

„Kurk Lietuvai“ projektų vadovė

- Reklama -

Naujausi straipsniai