2024, liepos 15, Pirmadienis

Prezidentas specialiosios olimpiados sportininkams: Jūs mus įkvepiate ir kviečiate drąsiau gyventi

reklama rubai

Lietuvos Respublikos Prezidentas trečiadienį Panevėžyje pasveikino Lietuvos specialiosios olimpinės rinktinės narius.

Šalies vadovas padėkojo sportininkams, jų asistentams ir treneriams už laimėjimus, medalius ir šypsenas. „Gerbiame Jus ne tik už Jūsų laimėjimus, ne tik už Jūsų medalius. Mes gerbiame Jus, nes Jūs mus visus kviečiate kasdien dar daugiau stengtis dėl Lietuvos, dėl savęs, dėl kitų. Mes norime būti tokie patys drąsūs kaip Jūs. Jūs mus įkvepiate ir kviečiate drąsiau gyventi“, – sakė Prezidentas.

Šalies vadovas priminė rinktinės nariams jų apsilankymą Prezidentūroje prieš specialiąsias vasaros olimpines žaidynes. „Ar pamenate, kaip prieš specialiąsias olimpines žaidynes sakiau Jums, kad šių olimpinių žaidynių šūkį turime papildyti? Jūs galite mums sakyti taip: „Leiskite man laimėti, bet jei man nepavyks, paskatinkite mane siekti pergalės. O aš – įkvėpsiu jus.“ Tai reiškia, kad Jūs rodote mums visiems pavyzdį, kaip reikia tikėti savimi. Kaip reikia nepasiduoti“, – sakė Prezidentas.

Šalies vadovas padėkojo sportininkams ir Lietuvos specialiajam olimpiniam komitetui už pastangas, stiprinančias ir gražinančias Lietuvą.

Prezidentas sveikinimą sakė lengvai suprantama kalba (angl. easy to read). Lengvai suprantama kalba – ekspertų sukurtas informacijos pateikimo būdas, kai tekstai sudaryti iš trumpų ir aiškių sakinių, akcentuojant svarbiausią informaciją. Tai palengvina informacijos prieinamumą skaitymo, suvokimo problemų, intelekto negalią turintiems asmenims, senjorams, migrantams, besimokantiems lietuvių kalbos ir daugeliui kitų visuomenės grupių.

Taip pat  susitiko su miesto meru bei Juozo Balčikonio gimnazijos moksleiviais, kur dalyvaus diskusijoje „Kova su narkotikų vartojimu – kokias priemones siūlo jaunimas?“. Vizitas Panevėžyje baigsis susitikimu su Trečiojo amžiaus universiteto Panevėžio fakulteto bendruomene.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai