2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Prasideda akcija kūrenkime saugiai

Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai spalio mėnesį vykdys akciją „Kūrenkime saugiai“, kurios tikslas – padėti apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl krosnių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Pareigūnai akcijos metu lankys gyventojus, kurių namai šildomi kieto kuro krosnimis, atkreips dėmesį į būstuose naudojamų šildymo įrenginių priešgaisrinę būklę, patars, kaip juos saugiai eksploatuoti. Šiemet pirmą kartą gyventojus lankys ne tik valstybinės priešgaisrinė prežiūros pareigūnai, bet ir ugniagesiai gelbėtojai.

Panevėžio apskrityje šiemet jau kilo 703 gaisrai, iš jų net 101 gaisras kilo dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Primename, kad iki intensyvaus kūrenimo pradžios būtina patikrinti, suremontuoti krosnis, išvalyti dūmtraukius.

Ugniagesiai ragina visus Panevėžio miesto bei rajono gyventojus, abejojančius dėl savo namuose esančių šildymo įrenginių patikimumo bei saugumo, kreiptis į Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnus, kurie pasirengę konsultuoti gaisrinės saugos klausimais dėl krosnių, dūmtraukių, elektrinių šildymo prietaisų eksploatavimo. Galima paprašyti pareigūnų atvykti į namus ir apžiūrėti šildymo įrangą. Už vizitą mokėti nereikės, už rastus pažeidimus gyventojai nebus baudžiami. Į pareigūnus galima kreiptis Ramygalos g. 14, Panevėžyje, arba skambinti tel. 8 687 411 00.

- Reklama -

Naujausi straipsniai