2024, gegužės 21, Antradienis

Praėjusi para Panevėžyje: rasti netikri pinigai, pavogta multimedia įranga, negrįžta trylikametė ir kt.

Vasario 1 d. Pakruojyje esančiame bankomate, netikrų pinigų skyrelyje rastas, įtariama, netikras 50 eurų banknotas.

Vakar 9.12 val. vyras, gyv. Panevėžio r., Vaivadų k., pranešė, kad 9 val., priėjęs prie jo įmonei priklausančio automobilio BMW , kuris stovėjo jo namo kieme, pastebėjo, kad automobilis atrakintas, viduje apgadinta priekinė panelė ir pavogta multimedia. Nuostolis tikslinamas.

Vakar 14.44 val. moteris, gyv. Panevėžio r., Miežiškių k., pranešė, kad 14 val. pastebėjo, kad iš bendrojo naudojimo patalpos, pavogtas jai priklausantis benzininis pjūklas. Įtariamieji du vyrai, gyv. Panevėžyje, sulaikyti. Nuostolis − 50 eurų.

Vakar 10.27 val. vyras, gyv. Pasvalio r., pranešė, kad 9.30 val., pastebėjo, kad iš jo negyvenamoje sodyboje esančios malkinės pavogti 9 kietmetriai malkų. Nuostolis − 252 eurų.

Vasario 1-ąją 16.16 val. Pasvalio r., Joniškėlio k., vyras, gyv. Pasvalio r., neblaivus (1,78 prom. girtumas) vairavo bendrovei priklausantį automobilį „VW Passat“, atsitrenkė į pastatą ir pasišalino iš įvykio vietos. Vairuotojas, dėl galvos sumušimo paguldytas į ligoninę stebėjimui.

Vakar 7 val. Pasvalio r., Joniškėlio apylinkių sen., vyras, kuriam nustatytas 3,40 prom. girtumas, smurtavo prieš sugyventinę, kuriai nustatytas 3,35 prom. girtumas. Įtariamasis sulaikytas.

Vakar 9 val. Panevėžyje, iš globos namų išėjo į mokyklą ir iki šiol negrįžo trylikametė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai