2024, birželio 22, Šeštadienis

Požymiai, kurie rodo, kad Jums reikalingas naujas ir galingesnis telefonas

reklama rubai

Panevėžio gyventojai vertina tuos išmaniuosius telefonus, kurie padeda atlikti įvairias kasdienines funkcijas. Ne tik tuos, kurie suteikia bendravimo galimybę, tačiau ir garantuojantys paprastą naršymą, greitą informacijos radimą, žinoma, fotografavimą, kuris leis ir be kameros jaustis profesionalu.

Pirmiausia – taisymas. Tačiau jis visada padeda?

Sugedus mobiliam Jūsų laukia telefonų taisykla Panevėžyje. Meistrai kasdien sprendžia tiek labai sudėtingus, tiek gana paprastus gedimus. Tiesa, ne visi yra įveikiami. Kartais didžiausias “gedimas” yra visai ne gedimas. Paprasčiausiai telefonai sensta, tad kuomet jie nebegeba “žengti koja kojon” su kuriamomis programomis – laikas mobiliuosius keisti naujais.

  • Ekranas veikia kada nori, trukčioja vaizdas

Ekrano problemos yra pats ryškiausias ženklas, kad mobilusis neveikia tikslingai. Sudužus iPhone 8 PLUS ekrano keitimas atliekamas greitai, tačiau kai telefonas “nebepaneša”: programėlių – vaizdas dažnai pradeda trūkčioti, lėtai krauna, atsiranda horizontalios linijos.

  • Nelaiko baterija

Žinoma, kai baterija nustoja atlikti jai paskirtą funkciją – pirmiausia reikia bandyti ją keisti nauja, nebūtinas viso telefono keitimas. Tiesa, apskaičiuota, kad  šiuolaikiniai mobilieji telefonai kuriami dviejų metų tarnavimo laiko tarpui. Jeigu po dviejų metų telefono baterija labai greitai išsikrauna – verčiausia pagalvoti apie įrangos, o ne baterijos keitimą.

  • Telefonas išsijunginėja

Jeigu Jūsų telefonas be jokios priežasties ima ir paprasčiausiai išsijungia – tokiu atveju rekomenduojama pagalvoti: ar dar verta investuoti į jo tvarkymą? Meistrai dažniausiai randa gedimus, šalina juos, tačiau daugeliu atveju seno modelio prikėlimas naujam gyvenimui nevertas investicijų, kurių reikia. Juk dažnai keičiamos įvairios mobiliųjų dalys. Galbūt geriau naujas telefonas?

  • Vidinės atminties trūkumas

Kuriant naujo modelio telefonus labai daug dėmesio yra skiriama atminties kortelėms. Stengiamasi, kad jose būtų kuo daugiau talpos. Jeigu norėdami atsiųsti vieną programą nuolatos turite trinti nuotraukas arba kitas programas, kad pavyktų atlaisvinti kuo daugiau atminties – tai  rodo, kad esamas telefonas nebepatenkina Jūsų poreikių ir laikas įsigyti naują.

All in all…

Natūralu, kad auga žmonių poreikiai ir tik inovatyvi įranga gali juos patenkinti. Negailėkite atsisveikinti su seno modelio telefonu. Dar geriau – atiduokite jį vaikams, kuriems puikiai užtenka minimalias funkcijas atliekančio mobiliojo. Jeigu telefonas padeda kasdien atlikti įvairias funkcijas – tokiu atveju įsigykite tokį, kuris patenkina poreikius.

- Reklama -

Naujausi straipsniai