2024, birželio 22, Šeštadienis

Policininkai sveikino moteris

reklama rubai

Kovo 8-oji – Tarptautinė moters diena. Džiaugsmingai ji švenčiama visame pasaulyje. Štai temperamentingieji italai šią dieną moteris stebina mimozų žiedais, tikėdami, kad geltonų mimozos medžio šakelių kvapas pripildo orą ir primena ne tik šios šventės prasmę, tačiau ir artėjantį pavasarį. Rusai, kaip ir lietuviai, latviai bei estai, kovo 8-ąją moterims dovanoja įvairiausias gėles, bet iki šiol populiariausios tulpės bei rožės.

Kasmet kovo 8-ąją moteris sveikina ir Panevėžio pareigūnai. Šiandien visas policijoje dirbančias moteris Panevėžio apskrities vadovybė pakvietė į salę, kur jas pasitiko su glėbiu ryškiaspalvių žiedų.

Policijos darbuotojas sveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas. Jis pasidžiaugė, kad smagu matyti tiek daug gražių moterų, nes visas drauge sutikti tenka iš tiesų labai retai. Palinkėjo likti žavioms, visad šypsotis, būti mylimoms ir gražaus vyrų dėmesio sulaukti ne tik kovo 8-ąją.

Uždegančią programą moterims padovanojo dainininkas Vaidas Dzežulskis, skambėjo gerai žinomos melodijos, kurias mielai kartu traukė ir pačios dailiosios lyties atstovės.

Tulpių žiedais pareigūnai jau 19 kartą džiugino moteris ir miesto gatvėse, teikė jas vairuotojoms, linkėdami, kad tokia nuoširdi šypsena jas puoštų kasdien bei greičiau ištirpdytų sniegą. O bedalindami gėles pastebėjo, kad pilką ir apsiniaukusį dangų jau keičia šilti pavasatio saulės spinduliai.

Muzikiniai Vaido Dzežulskio sveikinimai policijos darbuotojoms (video).

https://www.youtube.com/watch?v=EIn2PwljCqk

https://www.youtube.com/watch?v=xA9keSE_9TI

 

Vyresnioji specialistė Karolina Miganovičienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai