2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Policijos dėmesio skirta garažų savininkams

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės L. Keblienė ir S. Paškevičiūtė, siekdamos užkirsti vagystes ir kitus nusikaltimus, sausio 8–10 dienomis lankė Panevėžyje esančias garažų savininkų bendrijas.
Aplankytos Klaipėdos, Beržų, Kniaudiškių ir Žagienio gatvėse esančios garažų bendrijos ir bendrauta su ten sutiktais garažų savininkais, patikslinti bendrijų pirmininkų kontaktai.
Pareigūnės priminė savininkams būti atsargesniems, kadangi padažnėjo vagysčių iš garažų. Savininkai tikino, kad vertingų daiktų stengiasi nelaikyti nesaugomuose garažuose, ir pabrėžė, kad įsilaužę vagys padaro daug nuostolių – sugadina spynas, duris, bandydami patekti į patalpas, apgadina stogus.
L. Keblienė ir S. Paškevičiūtė ragino pasirūpinti kokybiškesnėmis durų spynomis ar užraktais, nepamiršti jų užrakinti, ir akcentavo, kad labai svarbu savininkams bendrauti, dalytis informacija, perspėti apie pastebėtus įtartinus asmenis, užsirašyti įtartinų automobilių valstybinius numerius. Be to, siūlė įsirengti signalizacijas ar vaizdo stebėjimo kameras, nes tai efektyvi priemonė, ne tik padedanti nustatyti kaltus asmenis, bet ir baiminanti vagišius. 

- Reklama -

Naujausi straipsniai