2024, gegužės 24, Penktadienis

Policijos automobiliai šiandien papuošti Lietuvos ir Ukrainos vėliavėlėmis

Šiandien, rugpjūčio 24 dieną, Lietuvos policija kartu su Ukrainos piliečiais mini Ukrainos nepriklausomybės dieną. Visi Lietuvos policijos ekipažai dirba keliuose, vykdo prevencines priemones, patruliuoja sostinėje Vilniuje ir kituose šalies miestuose bei dalyvaus Ukrainos valstybinei šventei paminėti skirtuose renginiuose savo tarnybinius automobilius papuošę Lietuvos ir Ukrainos šalių vėliavėlėmis. Lietuvos kelių policijos tarnybos ekipažai ir Lietuvos Respublikos Prezidento palyda taip pat pasipuošė Lietuvos ir Ukrainos vėliavėlėmis. Šie simboliai liudija mūsų palaikymą atkakliai šiuo metu savo laisvę ginančiai ir kovinės dvasios neprarandančiai Ukrainos tautai.

Lietuvoje šiuo metu gyvena daugiau kaip 63 000 karo iš savo gimtosios šalies išvytų Ukrainos gyventojų. Daugiausia – nuo 18 iki 64 metų amžiaus. 99 procentai jų – Ukrainos piliečiai. Lietuvoje jiems suteikti laikini namai, teikiama pagalba ir parama. Jais rūpinasi mūsų valstybė ir šalies žmonės. Per paskutines 7 paras į Lietuvą vidutiniškai atvyko po 104 ukrainiečius.

Mūsų valstybė ir policijos pareigūnai nuo pat karo pradžios solidarizuojasi su karo negandų draskoma, naikinama ir kenčiančia tauta, nuoširdžiai tiki jos pergale, Ukrainos laisve, apginta ir išsaugota nepriklausomybe.

Rusija Ukrainą užpuolė lygiai prieš pusę metų – vasario 24-ąją.

Jau daugiau kaip 10 metų kasmet vasario 16-ąją, kovo 11-ąją ir liepos 6-ąją, Lietuvos policija savo tarnybinius automobilius puošia valstybinėmis vėliavėlėmis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai