2024, birželio 22, Šeštadienis

Policija perspėja vykstančiuosius lankyti artimųjų kapų

reklama rubai

Artėja Visų Šventųjų diena ir Vėlinės – ypač intensyvaus eismo metas. Dažnai aplankomos ne vienos kapinės, artimųjų kapai atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Policija  informuoja, kad vyksta magistralinio kelio A17, vadinamojo Panevėžio aplinkelio,  ir viaduko kelio darbai, ir siūlo rinktis kitą maršrutą artimųjų kapams lankyti, ar pasirinkti kitą laiką, kad susidarytų mažiau automobilių spūsčių ir vairuotojai patirtų mažiau nepatogumų. Esant galimybei, į kapines siūloma vykti viešuoju transportu. Pėsčiųjų prašome būti matomiems kelyje, dėvėti atšvaitus.

Užtikrinant viešąją tvarką ir eismo saugumą, organizuojamas sustiprintas patruliavimas prie kapinių. Spalio 31–lapkričio 1 dienomis policijos pareigūnai užtikrins eismo kontrolę, nukreips automobilių srautą. Policija primena, kad vykstant lankyti artimųjų kapų, reikia užtikrinti savo turto ir daiktų saugumą. Nepalikite automobilių neužrakintų, o juose vertingų asmeninių daiktų, kad ilgapirščiams  nekiltų noras pasinaudoti jūsų neapdairumu. Išvykdami iš namų nepalikite atvirų langų, balkono durų. Pastebėję įtartinus asmenis ar automobilius, įsidėmėkite juos ir praneškite policijai.

Vėlinės – žmonių bendrumo, rimties ir susikaupimo metas.

Policija ragina, pagerbiant mirusiuosius, saugoti vienas kitą ir jausti atsakomybę už gyvuosius – neskubėti ir būti tolerantiškiems kelyje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai