2024, liepos 14, Sekmadienis

Po ilgos pertraukos sugrįžta konkursas „Mažoji Mis panevėžietė!“

reklama rubai

Lapkričio 11 d. 14 val. Panevėžio kultūros centre vyks konkursas „Mažoji Mis panevėžietė!“. Pasak organizatorių konkursas į Panevėžį sugrįžta po 18 metų pertraukos.

„Kultūros centro komanda nusprendė prisiminti ir atgaivinti šį gražų renginį skirtą mažiesiems panevėžiečiams ir jų tėveliams bei seneliams. Tikimės, kad renginys sulauks ir deramo žiūrovų dėmesio“, – sakė Panevėžio kultūros centro direktorė Judita Kačinskaitė.

Pasak renginio organizatorės, režisierės ir choreografės Laimutės Jancevičienės, konkurse dalyvaus artistiškos, kūrybiškos, žavios ir talentingos 8–10 metų mergaitės, kurios rungsis penkiuose turuose.

„Pirmajame ture mergaitės prisistatys vilkėdamos tautinius rūbus. Kadangi šie metai yra Aukštaitijos metai, tai skleidžiame tautiškumą. Antrajame ture mergaitės puošis savo senelių laikų – retro rūbais. Po to seks šokių, akrobatikos bei lankstumo turas, o po jo – talentų turas, kuriame kiekviena konkurso dalyvė parodys savo gebėjimus – kas mokėjimą dainuoti, kas šokti, deklamuoti eilėraštį, groti, piešti ir t.t. O penktajame ture mergaičių lauks Barbių fiesta. Visos jos trumpam taps Barbėmis su oranžinėmis pūstomis suknelėmis“, – sakė L. Jancevičienė.

Konkurso dalyvių pasirodymą vertins komisija, sudaryta iš septynių narių. Komisijos pirmininkas aktorius Andrius Povilauskas. Komisijos nariai – renginių prodiuserė Aja Nikoleva iš Latvijos, 2004 m. konkurso „Mažoji Mis panevėžietė!“ nugalėtoja Goda Dagytė, stilistė, įvaizdžio kūrėja Auksė Petrauskienė, fotografas Arūnas Švelna, Panevėžio kultūros centro direktorė Judita Kačinskaitė ir choreografė, Lietuvos kultūros žymūnė Zita Rimkuvienė.

Konkurso dalyvių laukia nugalėtojos, pirmosios, antrosios ir trečiosios Vice Mis nominacijos, bei karūnos, juostos, diplomai ir dovanėlės. Taip pat bus išrinkta „Mis  publika“ ir  „Top talentas“.

Konkursas „Mažoji Mis panevėžietė!“ vyks lapkričio 11 d., šeštadienį, 14 val. Panevėžio kultūros centro renginių salėje. Kviečiame dalyvauti.

Daugiau informacijos interneto svetainėje www.pankultura.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai