Sekmadienį rytinėse Tokijo olimpinių žaidynių plaukimo varžybose vienintelis iš Lietuvos olimpiečių startavęs Andrius Šidlauskas plaukė lėčiau nei išvakarėse vykusiose atrankos lenktynėse ir aukščiau 13-osios vietos nepakilo
Lietuvis antrajame 100 m rungties krūtine pusfinalyje po 50 m buvo šeštas, vėliau smuktelėjo viena pozicija žemyn ir distanciją įveikė per 59,82 sek. Už jo nugaros liko tik Rusijos olimpinio komiteto atstovas Antonas Čupkovas (59,93 sek.) Atrankoje A.Šidlausko rezultatas buvo 59,46 sek. Galutinėje pusfinalio rikiuotėje lietuvis pasidalijo 13-14 vietomis su japonu Ryuya Mura, finišą irgi pasiekusiu per 59,82 sek.

Olimpinių žaidynių debiutanto Tokijuje dar laukia 200 m krūtine rungtis ir, su komandos draugais, kova kombinuotoje estafetėje 4×100 m.

Šiandien vakare į Tokijo vandens sporto šakų centro baseiną vėl šoks šalies rintinės lyderis Danas Rapšys. Vakar jis nepateko į 400 m rungties laisvuoju stiliumi finalą. Bet pirmus 200 m jis plaukė pasaulio rekordo grafiku, o ir sportininko trenerė Ina Paipelienė buvo užsiminusi, jog ilgesnė distancija gali tapti savotišku apšilimu prieš pagrindinę rungtį – 200 m nuotolį laisvuoju stiliumi. Jos atranka startuos 13.30 val. Lietuvos laiku, į pusfinalį pateks 16 sportininkų.

13.40 val. Lietuvos laiku Tokijo vandens sporto šakų centre olimpiniuose vandenyse debiutuos jauniausia Lietuvos delegacijos narė 19-metė Kotryna Teterevkova. Ji dalyvaus 100 m krūtine atrankoje.

Nuotraukos autorius: Kipras Štreimikis

Print Friendly, PDF & Email