„Panevėžio“ futbolo klubas sužaidė pirmąsias rungtynes UEFA Konferencijų lygos pirmame atrankos etape. Permaininga akistata su Orhėjaus „Milsami“ klubu baigėsi be įvarčių – 0:0.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo labai atsargiu abiejų komandų žaidimu. Moldovos ekipa retai priartėdavo prie „Panevėžio“ vartų ir aštresnių atakų nesurengė.

Šeimininkai išsiskyrė trimis tolimais ir akcentuotais smūgiais – abu Roko Stanulevičiaus šūvius atrėmė „Milsami“ ekipos vartininkas Emilis Timburis, o Jeffrey Sarpongas mušė pro šalį. Kėlinio pabaigoje Ariagneris Smithas atliko smūgį galva, bet tiesiai į vartų sargą.

Po pertraukos „Panevėžys“ dar ryškiau perėmė iniciatyvą ir išsiskyrė pavojingu Wandersono Melo smūgiu, su kuriuo susitvarkė vartininkas.

Deja, kortas sumaišė 65-ąją minutę gauta antroji Roko Stanulevičiaus geltona kortelė. Tokiu būdu Aukštaitijos sostinės komanda likusią mačo dalį buvo priversta žaisti atsargiau.

Moldovos komanda išsiskyrė dviem aštresnėmis situacijomis: pirmame epizode sėkmingai apsigynė Linas Klimavičius, o antroje situacijoje Rafaelis Broetto atrėmė varžovo smūgį koja. Savo ruožtu „Panevėžio“ gretose aktyviai į žaidimą įsiliejo Matijus Remeikis – jo smūgį skriejo greta vartų.

Atsakomosios rungtynės įvyks liepos 14 dieną, kitą ketvirtadienį.

Print Friendly, PDF & Email