2024, balandžio 19, Penktadienis

Rimantas Petukauskas paliko socialdemokratų partiją

Šiandien Lietuvos socialdemokratų partiją paliko kandidatuoti kitų metų pavasarį vyksiančiuose mero rinkimuose žadėjęs Rimantas Petukauskas. Kartu su žmona, buvusia miesto Tarybos nare Kristina Petukauskiene, buvęs UAB “Panevėžio autobusų parkas” vadovas prašymą pateikė per elektroninius valdžios vartus. 

Panašu, kad socialdemokratus palikę politikai netrukus taps besikuriančio socialdarbiečių partijos skyriaus nariais. Kaip teigia vienas iš kuriamo socialdarbiečių skyriaus lyderių Petras Narkevičius, kitą savaitę tai paaiškės.

Paklaustas ar žino apie R.Petukausko ir žmonos Kristinos pasitraukimą iš socialdemokratų partijos, Petras Narkevičius sakė:

“Na ir teisingai padarė. Formuojasi rimta jėga ir jei tęsime pokalbį visko gali būti, kad ir bendrausime toliau. Aš bendrauju su visais. Susitinku gatvėje, kavinėje, bendraujame, bet skyrius dar neįkurtas ir pirmininko nėra. O šiaip aš galvoju, kad ta jėga, jei susikurs, gali būti pakankamai stipri Panevėžyje. O kas jai vadovaus ir kas kuo bus paaiškės tik įkūrus skyrių”.

Kaip teigia laikinai socialdemokratų Panevėžio skyriui vadovaujanti Janina Gaidžiūnaitė, prieš pusvalandį gauta žinia buvo netikėta,

“Man čia staigmena, žinokit, juo labiau, jis ruošėsi būti skyriaus pirmininku,” – sakė politikė.

Neseniai Socialdemokratų partiją paliko ir Panevėžio skyriui pirmininkavęs verslininkas Egidijus Gaidamavičius. Balandžio 19 d. turėjusi vykti partijos skyriaus konferencija nukelta neapibrėžtam laikui. Janinos Gaidžiūnaitės teigimu, pasikeitus aplinkybėms reikia atlikti didelį paruošiamąjį darbą.

Panevėžio naujienų centro Paninfo.lt žiniomis aistros verda dėl galimų kandidatų į miesto Tarybos narius sąrašo artėjančiuose savivaldos rinkimuose. Panašu, kad socdemų skyrių artimiausiu metu paliks ir daugiau žmonių.

 

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai