2024, balandžio 13, Šeštadienis

Pertvarkos teisme – efektyvesniam, kokybiškesniam ir skaidresniam darbui

Panevėžio miesto apylinkės teisme vykdomi pertvarkos darbai – atskiriamos administracinės  ir viešosios patalpos.

Tiek teismo lankytojai, tiek teismo proceso dalyviai – advokatai, prokurorai, nukentėjusieji ar kaltinamieji negalės tiesiogiai patekti pas teisėjus, galimai daryti jiems įtaką, teirautis asmeniniais klausimais. 

„Panevėžio miesto apylinkės teisme trūksta patalpų kokybiškam teisėjų darbui, nėra tiek posėdžių salių, kad teisėjai galėtų posėdžiauti ne savo darbo kabinetuose. Pagal esamą situaciją ir galimybes, padarytos pertvaros ir įrengti laukiamieji teismo dalyviams. Visuose šalies teismuose siekiama atskirti administracines ir viešąsias erdves, kad būtų užtikrintas teisėjų darbo efektyvumas, skaidrumas, nešališkumas“, –  sakė teismo pirmininkės pavaduotoja Daina Vaidachavičienė.

Panevėžio miesto apylinkės teisme yra 6 posėdžių salės. Dauguma civilines bylas nagrinėjančių teisėjų posėdžius rengia savo darbo kabinetuose.

Teismo lankytojai galės patekti į „Trijų langelių“ tarnybą, posėdžių sales, laukiamuosius. Asmenis, kurie pageidauja konsultuotis teismo veiklos organizaciniais klausimais, nustatytu priėmimo laiku ir iš anksto užsiregistravus tel. 502 151 priims Teismo pirmininkė Virginija Svirplienė, jos pavaduotojai Daina Vaidachavičienė ir Vygintas Mažuika.

Teisme taip pat sustiprintas saugumas – posėdžių salėse ir teisėjų darbo kabinetuose įrengta skubios pagalbos iškvietimo sistema. Teismo posėdžiuose dalyvaujantys asmenys bus saugesni – teisėjas esant būtinybei galės skubiai iškviesti policijos pajėgas. 

 

Irma Gritėnienė

Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininko padėjėja

- Reklama -

Naujausi straipsniai