2024, liepos 15, Pirmadienis

Pergalinga sporto gimnazijos rankininkų sezono pabaiga

reklama rubai

Druskininkuose vyko Lietuvos rankinio federacijos (LRF) U-17 rankinio čempionato finalinės varžybos. Jos permainingai susiklostė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos (RSSG) komandai.

Pirmąją finalinių varžybų dieną RSSG rankininkai susitiko su Varėnos SC komanda. Po permainingų varžybų pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 33:33. Pirmasis pratęsimas nugalėtojo neišaiškino – 35:35. Deja antrąjį pratęsimą traumų ir diskvalifikacinių pražangų išretinta komanda neatsilaikė ir pripažino priešininkų pranašumą 43:38.

„Mūsų viltys buvo kitokios, nes tikėjomės kovoti dėl nugalėtojų vardo. Reguliariajame sezone abu kartus esame nugalėję Varėnos rankininkus ir tikėjomės lengvos pergalės. Gal tai ir pakišo koją, kad pralaimėjome ir teko kovoti dėl trečiosios vietos. Sporte nugali stipriausias“, – sakė rankinio treneris Valdemaras Burba.

Antrąją varžybų dieną kovoje dėl trečiosios vietos Panevėžio RSSG rankininkai nepaliko vilčių Šiaulių SM Dubysos/Sporto gimnazijos komandai, nugalėdami ją 35:22.

Geriausio komandos žaidėjo prizas atiteko Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komandos kapitonui Aironui Ožalinskui (14 įv.), rezultatyviai komandoje žaidė Šarūnas Jatužis (10 įv.)

Savo pozicijų naudingiausio žaidėjo prizais apdovanoti vartininkas Viljamas Liaudanskas ir linijos žaidėjas – Edvinas Šakalys (19 įv.). Jie kartu su komandos draugais Titu Janušoniu ir Edgaru Baneliu įšvyksta į Lietuvos rinktinės stovyklą Klaipėdoje ir vasarą dalyvaus Europos rankinio čempionato varžybose.

Birželio 3-4 d. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos (RSSG) komandai sėkmingai pasirodė Pasvalyje vykusiame tarptautiniame rankinio turnyre „Pasvalys-2022“. Pergalingai rungtyniavę RSSG rankininkai įveikė Pasvalio SM (18:11), Zarasų SM (26:16), Klaipėdos SC Viesulas (24 :13) bei norvegų Voll (14:10) rankininkus ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Naudingiausio žaidėjo prizas atiteko Kiprui Kunickui.

- Reklama -

Naujausi straipsniai