2024, kovo 29, Penktadienis

Pergalinga įžanga LFF taurėje

Futbolo klubas „Panevėžys“ pergalingai pradėjo 2022 metų kovas „Hegelmann LFF taurėje“. Panevėžiečiai šešoliktfinalio etape užtikrintai susitvarkė su II lygoje rungtyniaujančiu Utenos „Uteniu“ – pasiekta pergalė rezultatu 5:0 (4:0).

Valdas Urbonas suteikė galimybę pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems futbolininkams. Pirmą oficialų mačą su „Panevėžio“ marškinėliais sužaidė Ignas Driomovas, starto sudėtyje pasirodė jauni žaidėjai – Gustas Žederštreimas, Aironas Trakšelis, Matijus Remeikis, Eimantas Dzinga bei Žygimantas Baguška.

Rungtynių pradžioje šlovės akimirkų sulaukė „Utenio“ vartininkas Ronaldas Grižas, puikiai atrėmęs Ernesto Veliulio ir Ulysse Diallo smūgius. Efektingą reidą surengęs Matijus Remeikis surado baudos aikštelėje Nasko Milevą, tačiau bulgaras apmaudžiai nepataikė į vartus, nuostabaus šanso neišnaudojo ir U. Diallo.

15-ąją minutę svečiai pelnė pirmą įvartį – tą padarė labai aktyviai žaidęs Ernestas Veliulis. Po tolimo perdavimo saugas atitrūko nuo varžovo bei taikliai smūgiavo galva.

Po įmušto įvarčio „Panevėžys“ kiek sumažino pavarą puolime, tačiau per paskutinį kėlinio trečdalį pasižymėjo dar tris sykius. 33-iąją minutę kamuolį į vartus nukreipė U. Diallo, po 6 minučių tą padarė Tautvydas Eliošius, o 41-ąją minutę – E. Veliulis gražiu tolimu smūgiu džiaugėsi dubliu.

Po pertraukos aikštėje pasirodė Nojus Lukšys ir po dviejų mėnesių pertraukos į rikiuotę grįžęs Chrysovalantis Kozoronis. Kėlinio viduryje I. Driomovą pakeitė Danas Šimkevičius.

47-ąją minutę „Panevėžys“ įmušė penktą įvartį. Varžovų žaidėjas nesėkmingai galva bandė atmesti kamuolį vartininkui, tad Eimantas Dzinga pasinaudojo gautu šansu. Per likusį laiką panevėžiečiai išsiskyrė tolimu Ch. Kozoronio smūgiu, savo ruožtu, D. Šimkevičius susitvarkė su dviem tolimais oponentų bandymais.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais gegužės 15 dieną, sekmadienį. Lietuvos čempionato 13-ojo turo dvikova su Telšių „Džiugu“ nuo 15 val. prasidės „Aukštaitijos“ stadione.