2024, gegužės 18, Šeštadienis

Per Šv. Valentiną – „Tarp dangaus ir žemės”

Vasario 14 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate atidaryta fotomenininko ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininko Orlando Butkaus fotografijų paroda „Tarp dangaus ir žemės“.

Simboliška, kad paroda atidaryta per meilės dieną. Meilė – tai jausmas, dėl kurio gyvas pasaulis, tai jėga, kuri įkvepia, pakelia tarsi ant spanų, aukštyn, tarp dangaus ir žemės…

Parodą autorius skyrė savo svajonei, apie ją, meilę kūrybai, savo pomėgiui jis pasakojo gausiai į parodą susirinkusiems kolegoms ir komisariato svečiams.

Autorių su parodos atidarymo proga pasveikino Panevėžio apskrities policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas. Jis džiaugėsi, kad, dirbdamas tikrai atsakingą ir daug pastangų reikalaujantį darbą, Orlandas atranda laiko ir ramybei, grožiui pastebėti ir laiko pasidalyti juo su kitais. Linkėjo puikių kūrybinių idėjų ir vylėsi, kad šie gražūs darbai įkvėps kitus policijos darbuotojus ir lankytojus.

Fotomenininką sveikino ir Panevėžio apygardos prokuratūros vyiausioji prokurorė Nida Grunskienė. Ji prasitarė, kad, kai tik policijos darbuotojai pasidžiaugs šia paroda, labai lauksianti jos ir prokuratūros patalpose.

Orlando Butkaus kūrybai komplimentų negailėjo Panevėžio fotografijos galerijos vedėjas, parodų kuratorius Sigitas Laurinavičius.

Šypsenų ir dovanų netrūko. Įteiktas ir svarmuo linkint parodos autoriui jį pasilikti šalia, kad nepakiltų per aukštai ir būti šiek tiek arčiau žemės.

Vyresnioji specialistė Karolina Miganovičienė

Ankstesnis įrašas
Sekantis įrašas
- Reklama -

Naujausi straipsniai